El Nido - Busuanga/Coron meritsi?

Hei,

kas keegi, kes on hiljuti meritsi El Nido ja Busuanga (Coron) vahel liigelnud oskab soovitada mõnda konkreetset pakkujat? Võib olla ka mõni nö ekspeditsiooni laadne transfeer, kus üleminek sisaldab mõnda ööd teele jäävatel saartel. TAO EXPEDITION / TAO PHILIPHINES teenusega olen tuttav, kuid 5 päevane reis ei taha kuidagi plaanidesse ära mahtuda. Seega eelistaks kas a) max 2 ööd/3päeva või otse üle varianti.

PS! minek jaanauri lõpp / veebruari algus. Jah, ma tean, et siis on hiinlastel pühad :)

Ette tänades, J.

Kasutasime 2011 a. JY Travelandtours firma teenust, http://cheaptravel-coron.weebly.com/ Suhtlesime Sonny Yap Yong nimelise mehega. Olime 9-liikmeline seltskond ja terve paat oli meie päralt Coron- El Nido suunal 3 päeva/2 ööd.

Olin veebruaris El Nidos ja oli täiesti võimalik ka kohapealt leida teenusepakkuja. Leppisid kokku kuhu, kui kauaks, palju inimesi, palju raha jne!

Kui ekstreemsem variant ka võis sobida, siis äkki midagi sellist. 2010 sai mindud El Nidost öölaevaga Coronisse. Keskööl välja, ca 8st hommikul kohal, kiire ja efektiivne, piletid sai ostetud päev või paar enne sealtsamast sadamast, hinda kahjuks ei mäleta. Elamus oli muidugi igati seljakotireisija vääriline: ca 500 inimest suht väisel alusel, väga palav jne. Praegu vist enam nii ei teeks, aga siis tundus fun :)

Tänud vastajatele! :) Kui leidub veel erinevaid kogemusi, ootan huviga.