Ema-isa kolme lapsega.

Ehk keegi, kes on sellises koosluses viibinud nädalasel päikesereisil, viitsiks kirjutada, kuidas Teid majutati. St, kas jaotati kahte eraldi tuppa või sai ka kuidagi ühte numbrituppa? Kahjuks üks reisikorraldaja ei luba 2+2 tuppa viite inimest ka siis, kui viies reisisell on alla 2 aastane ja ei vaja veel omaette voodit... Möödunud talvel oligi meil ainult see väiksem kaasas, talle oli küll eraldi voodike tuppa tassitud, aga ta ikkagi ei olnud nõus seal magama:).

sellises koosluses pole olnud ja päikesereisidel ka mitte, aga reisil eraldi voodit mittevajavas vanuses oleva lapsega olen mõnikord hotellidesse või hostelitesse sisse vajunud küll - kellelgi pole ütlemist olnud, lisaraha pole nõutud. Tobe reisikorraldaja siis, kui nii teeb. Võibolla on üksnes konkreetses inimeses põhjus, mitte üldistes reeglites?

vaata osades on nn.perepakett ja sinna küll mahub 5 nägu tuppa. minu meelest on toptoursil hurghadasse ja sharmi sellised täitsa olemas. ja topil veel eraldi ka peretuba.

selline mõte tuli ka! - kas kellelgi on kodus 14 aastast täiskasvanut? meil küll pole! st 14 aastane on, aga täiskasvanulikkusest on ta küll veel üsna kaugel (1000 vabandust)! Aga osad reisikorraldajad loevad 14 aastast täiskasvanuks, seega maksta tuleb ikka täitsa täiega... Õnneks on ka muidugi teistsuguseid firmasid!

käidud saad jaga kogemusi!Ise tahaks ka väga minna,kuid igal pool tänitatakse väikeste lastega reisijaid ja 2+2 perest nagu suuremaid polekski...

vaadake soome reisikorraldajaid, neil alati ka suurtele peredele toad olemas,meil on tavaks jah et peres max kaks last. käisime aurinkomatkadega mallorcal kolme lapsega ja olime peretoas, valisingi soomest mineku sest ei soovinud ei türgit ega ka egiptust. need pea ainsad kohad kuhu eestlased suudavad suuremad pered kokku majutada.

oleme ka soomlastega käinud, kuid olen eelistanud võtta kahe magamistoaga apartemendi, mitte majutunud ühte tuppa, kuigi ka see võimalus oleks olnud. Minu arvates tasus see ära, kuigi väike magas meiega ühes voodis, saime ise teistes ruumides üleval olla ja nii meie kui suuremad lapsed saime rohkem privaatsust.

Reisbürood ei kasuta, kuid kolme lapsega reisime. Olen otsinud ka kahetoalis korteri ehk ühe magamistoaga apartemendi. Suvel Skandinaavias kämpingutes ööbides on sülelaps (siis poole aastane) mõnel pool ka tegijaks tunnistatud ja täisraha kasseeritud.
Ja eks see kaheaastane kulutab ka vett jm. Mõnel pool, kus kuurortimaks, laste eest seda ei kasseerita.
Kui reisibürool on lepingud konkreetsete hotellidega, siis ei viitsi nemad sebima hakata, et perele ühine elamine leida ning nende lepingute puhul pole see sageli ka võimalik

kolme lapsega käinud Kreetal ja ööbisime ühes toas, meil oli nari kahele lapsele ja kõige pisem magas meiega suures voodis, ei näinud probleemi, aga jah igale poole ei saa, siis lausa arvutisüsteem ei lasknud mõningates hotellides broneeringut 5-le teha ühte tuppa, lapsed veel väikesed , et eraldi tubadesse neid ei pane, portugalis olime 1 magamistoaga apartamendis, magamistuppa toodi võrekas ja teises toas oli sahtelvoodi, kui hästi otsida, siis ikka saab

Meil ka selline ebastandardne pere - 3 last, väikseim hetkel 1,7-aastane. Ometigi käime igal aastal paar korda väljamaal, kuigi jah, majutuskohta keskmisest keerulisem leida. Seekord olime laisad ja ostsime 2-nädalase paketireisi charterlennuga Tenerifele (Horizon Travel), majutusime 3-tärni apartmenthotellis Castalia Park. Hotell oli küll igati ok, apartment 2-e magamistoa, elutoa, sööginurga ja väikese köögiga. Väikelastega pered majutati vastutulelikult esimesele korrusele, kus oli isegi müüriga piiratud privaatne aiakene, ilma tittedeta reisijad teisele korrusele, kus jällegi 2 rõdu. Kataloogihind sellel hotellil küll suht krõbe, kuna seal kirjas majutus koos poolpansioniga, aga meie hotelli toitlustust ei soovinud ja sai ka ilma. Kui aega ja ettevõtlikkust rohkem, siis raha kokkuhoiu mõttes tasub ise nii lennupiletid kui hotell bronnida.

meil 2 last (7 ja 14a) kolmas alles 4 kuune kuid hotelliga jama samuti.Vanem laps 14 ja noorem 7 kuid 2+2 ei majutata 14a juba suur.Reisides peab ostma ühese toa juurde, mida oleme ka teinud viimastel reisidel.Leidsime teise variandi Riiast.Sõidame juba jõulude ajal egiptusesse, saime suure toa, samas lapsi 3 ja ei ole probleemi.Peatume hotellis Titanic Aqua park, kus on suur veepark.Top tours ei suutnud meile midagi pakkuda aga Riiast saime suurepärase pakkumise sellesse hotelli 10 päevaks + hinna vahe võrreldes eestiga pea 10 000.00eeku.

Meil ei jäänudki muud üle kui kaks tuba broneerida. Samas loodan, et kohapeal annab tube ringi muuta, juhul kui need üksteisest kaugel on vms. Tean näiteks täpselt, et selles hotellis olid ka nn liittoad. Kui seal viimati käisime kahekesi, siis meie toast viis uks kõrvaltuppa, aga see oli muidugi lukus.
Ja nüüd siis veel see kütuselisamaks...