EMT ja Tahiti

Usutavasti on siinsest rahvast keegi käinud Tahitil... Kas Tahitil ja Bora Boral on midagi peale hakata EMT SIM-kaardiga??? Kas on olemas kohalikud kõnekaardid??? Muidu toredad 123-tüdrukud EMT-st jäid mulle esialgu vastuse võlgu...kliendihaldurid on, aga, teatavasti eriti hõivatud inimesed. Ametlikku roaming-lepingut EMT-l vist sealsete operaatoritega pole.

Sellise firma teenust mina küll ei kasutaks, kes ei suuda oma klientidele isegi selle kohta infot jagada kas ja kus nende teenust kasutada saab. Täiesti ebaprofesionaalne ja mõttetu üritus.

0
0

Ma ei soovigi konkreetse ettevõtte promomist või ettevõtte infot. Kui selles valguses vaadata, siis milleks see foorum Sinu arust üldse vajalik on??? Selleks, et küsida, kumb ägedam on äää, kas Egiptus või Kanaarid väää? irw Soovisin kellegi reisikogemusi, mitte arutelu mõne ettevõtte tööjõukriisi ajal värvatud isendite küündimatuse üle. Kui ei ole midagi vastata, pole mõtet serverimahtu raisata...

0
0

Sai hiljuti just tuldud Prantsuse Polüneesiast. Mulle öeldi küll EMT-st (mõningase ootamise järel), et roaming puudub. Samas Elisa väitis, et Vodafone-i kaudu töötab. Kohapeal selgus, et ega ikka ei tööta kumbki. Telefon täitis seal ainult äratuskella funktsiooni.

0
0

tnx info eest...olen, jah, juba ise ka asja sügavuti uurinud ja veendunud, et tuleb loota kohalikele kõnekaartidele ja wifile (võtan läpaka kaasa)...ma soetasin ka GSM-Travel kaardi...see hetkel veel Tahitil ei toimi, aga 2008 jooksul lubati, et saavad lepingu sõlmitud

no eks näis 8. märtsil stardin...hiljem võin huvilistele infot jagada

0
0

EMT kohta ei oska kahjuks midagi õelda, aga kasutasin seal olles edukalt UK O2 sim-kaarti. Ma siiski soovitaksin leida eestist (või mujalt euroopast) kaardi, mis seal tõõtaks, sest kui sul õnnestubki sealt kohapealt sim-kaart hankida, siis arvatavasti on sellega euroopasse helistamine meeletult kallis, kui aga oled seal kohapeal pikemalt ja tahad kohalikke kõnesid teha, siis muidugi parem sealt leida. minul oma O2 roaminguga polnudki see hind nii tappev, kuigi ega ma muidugi vaga pikki kõnesid ei pidanud.

0
0

Konkreetselt Tahiti kohta näeb siit: http://www.gsmworld.com/roaming/gsminfo/roa_pfti.shtml

Sealtsamast saab siis edasi otsida üles vajaliku riigi ja vaadata kellega sealsel operaatoril roaming on. Infosse helistades oleks ilmselt abiks olnud küsida Prantsuse Polüneesiat. Sellist riiki nagu Tahiti ei ole.

0
0

to: hippo tnx O2 vihje eest

to: citi tegelikult olen geograafias üsna kodus ja küsisisn loomulikult Prantsuse Polüneesia kohta...ega vahet pole...tõenäoliselt ongi mõistlik võtta mõni briti või veel parem prantsuse operaatori sim ja loota sellele...kui ikka Eestist käib sealsetel saartel aastas mingi 20-30 hinge, siis loomulikult pole meie operaatoritel mõtet seal äritegevust aretada...saan sellest aru...lihtsalt frustatsiooni tekitas see, et olen üle 10 aasta olnud EMT lojaalne klient ja mu firma kliendihaldur, kes on EMT leival olnud vähemalt 7 aastat hakkas mökitama ja kokutama ning eitav vastus laekus u 3 päeva hiljem...irw

0
0

Ee... mille poolest on parem mõne Euroopa operaatori kaart? Enamasti on kusagil kohapeal välismaale helistamine suures joones ikka sama hinnaga, aga vastuvõtmine sageli välismaistele kaartidele tasuline ning lisaks kohapealsed kõned kirved. Kasutage ikka mõistust ja internetti. St. soovitan uurida ikka ka kohapealseid operaatoreid.

0
0

sai ka paar kuud tagasi Tahitil ja Mooreal käidud, Elisa kaart küll ei töötanud, usutavasti on asi ka selles, et mu telefon polnud mitmesageduslik,(dual band vms), sest seal on mobiilside minu teada ka teise sagedusega. Ka Ladina-Ameerikas näiteks minu telefon ei töötanud.

0
0

Olen hetkel Tahitil ja telefon töötab küll. Ainult, et kohaliku VINI Tikiphone kõnekaardiga. GSM 900 toimib. 3G-d muidugi pole ja tore ongi. Kõneminut Eestisse on nii ehk nii ca 70.- EEK minut

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased