Eurotravel

Kas keegi on kaasateinud bussireisi Eurotraveliga? Sooviksin sõita suvel nendega Austria-Baierimaa,Pr.Alpid.

... Põhja-Itaalias ja Prantsuse Rivieras. Päris tore oli.

Aitäh. Tuju läks kohe rõõmsamaks.

Ma käisin nendega 2006. aastal juulis reisil "Alpid ja Vahemeri". Super reis oli ! Ma väga paljude reisibüroodega reisinud ja võin tunnistada, et nende kava on parim. Ööbimised on F1 hotellides. Päris norm hotellid (puhtad, telekas, peegel ja kraanikauss toas jne) Ainus viga on, et pesemisruum ja wc on koridori peal, aga muidu kenad ja suhteliselt uued hotellid. Hommikusööki ei soovita seal võtta, mõttetu ja kallis (selle kohta, mida seal saab). Loomulikult on seal igasugused joogi- ja Šokolaadiautomaadid jne. NB! Kui olete esimesel korrusel, ärge mingil juhul akent lahti jätke (on jah jube kuumus ja konditsioneer ei tööta, aga ikkagi), sest meie grupist paljud jätsid (ise õnneks mitte) ja mis juhtus... mis te ise arvate... Loomulikult tulid vargad ja viisid kõik, mille kätte said minema. Aga see pole büroo viga! Mine ikka ja saa endale hea reisikogemus!

Ise lähen ka sel suvel reisile Alpid ja Vahemeri. Kas Kõrg-Alpides annab kõrgus end väga tunda (hingamisraskus jms.)? Kas peaks mingisuguseid ravimeid igaks juhuks kaasa võtma? Kuidas seal kesksuvel temperatuur on?

Mina olen kõrguste suhtes väga tundlik inimene ja muidu polnud midagi eriti (noh mõne koha peal sõites läksid küll kõrvad lukku, aga seda oli suhteliselt vähe), aga Mount Blanci'lt allasõidul oli küll väga jube! Kõrvades oli selline õudne valu, et jube! (lennukiga maandudes on hullem, aga see oli ka ikka jube, sest see laskumine kestis niiiiiii kaua aega, et mine hulluks!) Ravimeid ei oska soovitada, võtke parem imemiskomme mitu pakki kaasa, sest kui pidevalt neelatad, siis ei juhtu midagi.

Temperatuurist: Kui meie käisime 2006. aastal juulis, siis oli ikka jube palav. KINDLASTI päiksekreemid kaasa, ei soovita paljaste õlgadega käia, sest ise põlesin jubedalt ära, kindlasti mingi kübar/nokats kaasa, sest nägu kipub ka ära põlema (eriti Nizzas ja Monacos, kui te seal Vahemeres kaua ujute, siis kõrbete kõige rohkem ära. Jube palav on eriti öösiti! F1 hotellides ei ole mingeid kliimaseadmeid, magada üldse ei saanud. Veab, kui saab toa 2. korrusele, siis julgeb öösel akna lahti teha (1. korrusel kohe kindlasti ei tasu akent lahti teha isegi siis, kui ise üleval oled --> seal liigub väga palju vargaid, kes tõmbavad sul toast midagi ära kiiremini, kui sa tähele paned!)

Aitäh nõuannete eest! Võtame kindlasti lutsukad ligi.

Käisime selle aasta juuli keskel Eurotraveliga sellel reisil ja mina jäin küll rahule. Palju aega pidi viibima bussis nagu bussireiside ajal ikka, kuid samas oli positiivne näiteks see, et igas külastatavas linnas oli piisavalt vaba aega, et end sirutada, shopata, süüa... Samuti oli piisavalt aega ka rannas käia ja end pruuniks päevitada. Kahel ööl oli tobe see, et pidime ühe paariga ühes toas ööbima, kuid ülejäänud ööd saime õnneks kaheses toas olla.

Eks kindlasti oli ka oma miinuseid, kuid see on tõenäoliselt bussireiside juures tavaline. Ikka võib juhtuda, et buss hakkab tehniliselt jamama või ei leia kohe õiget parkimiskohta. Aga kõige hullemad on minu arust siiski mõned üksikud vingukotid selliste reiside ajal. Kõige suurem üllatus oli see, et pensionärid olid kogu aeg igati positiivsed ja ei vingunud üldse, kuid mõned keskealised daamid suutsid pidevalt kiunuda. Minu soovitus on pigem näha asju positiivsest küljest, mitte end üles kütta iga asja peale ja sellega tegelikult ka oma reis tuksi keerata.

Igatahes mina jäin reisiga rahule ja kui järgmise aasta suvel mu puhkusega mõni vahva reis klapib, siis lähen kindlasti veel.:)

Mina käisin samal reisil eelmise aasta suvel ja olin ka väga rahul. Kes teil giidina kaasas oli?

Tore, et ka teised olid rahul. Mina oma sõbrannaga käisin Austria- Prantsuse Alpides, sellel aastal 27.06-5.07 Igati kordaläinud reis. Nägime väga palju. Programm oli hea. Giidiks oli meil Teve Zoren ja reisijuhina Endel Puusaar. Giid oli väga armas ja oskas oma osa. Vajadusel täiendas ka reisijuht. Buss oli ka korralik. Olen palju käinud bussireisidel ja kuna sõidetakse ikkagi maha väga pikad maad, siis jõutakse öömajale suht hilja, kuid vaheaeg on ikkagi 9 tundi. Vaba aega saime piisavalt. Mõnes kohas oli seda isegi ülearu. Öömajad rahuldavad oli isegi väga korralikke. Majutamisega olid väiksed probleemid, kuid tundus, et see oli vist selle reisiseltskonna juures paratamatu. Grupis oli palju abielupaare, siis emmed lastega, või vanaemad lastega. Neid ei saanud ju lahutada. Lahutada sai ju sõbrannasid. Ei oskagi öelda mitme sõbrannaga peaks koos minema, et tekiks jagamatus. Aga see oli siiski ainult öö. Hommikul saadi jälle kokku ja algas järjekordne ilus päev. Selle firmaga võib sõita küll, kui huvitab bussireis.

Kas keegi on lähiajal nendega reisl käinud?
Kas reisid ikka toimuvad?
Kuidas bussid on, kas ühe- või kahekordsed, ega ei lähe katki?

Täpsemalt oleks huvitatud Rumeenia ringreisist.