Fiji

Kas keegi on käinud aprilli kuus Fijil? Kuidas ilm siis...ütlevad et parim aeg maist oktoobrni???? Kas aprill ok? Ning kus veel aega veetsite, kas Uus-Meremaal ja Austraalias?

....kas keegi on olnud samal ajal....aprillis siis ka Tongal...kirjutavad et parim aeg mai kuni november jälle??? kas s.t et aprill suht vihmane Fijil ja Tongal??? Hea kui kogemustest kuuleks :)

0
0

Praegu on 27 märts ja vaatan et Fijil on 27 kraadi ja päike paistab...vaatan muidugi internetist seda :) 15 päeva prognoos samalt lehelt: 12 päeva päike ja 3 päeva vihm (üks päev lausa äike) Ma usun et aprill ei ole palju hullem....

0
0

Ise käisin Jaanuari alguses kui oli vihmahooaeg kuid vihma saime ainult siis kui sisemaal ringi sõitsime. Hotell oli läänekaldal Denarau poolsaarel (kordagi ei näinud sadu) ja kui minna väikestele saartele, siis on kuiv ilm samahästi kui garanteeritud sest pilved kogunevad sisemaal mägede ümber. . Tasub kindlasti meeles pidada, et päike on väga, väga intensiivne ja kõrvetab isegi siis kui on pilvine. Kindlasti kreem peale sest teisel päeval kõrbenuna polnud just eriti lõbus :P . Olin pool aastat Uus-Meramaal mis on tuntud vahelduva ilma poolest ja eriti lõuna saarel võib kohati ikka päris palju ja tugevalt sadada. See oleneb jälle kuidas tuuled puhuvad :)

0
0

Mina olin Fijil jaanuri ja veebruari. Ja no vahepeal sain ka tunda orkaani ehk sadas nädala aega lausvihma,polnud elektrit ega vett :D Jaanuaris sadas päris palju aga veebruar oli väga ilus. Mul oli just Fijilt külaline nädal aega Eestis külas ja ta ütles,et aprillis sadas vahepeal ka korralikult. Juunis hakkab neil talv ja siis kliima selline mõnus jahedam,kuskil 26 kraadi ringis ja võib tulla hoovihma,aga sellist laussadu pole.juuni-oktoober pidi seal parim aeg olema tõesti,seda räägivad ka kohalikud ;)mina elasin suure saare peal Pacific Harbouris ja nagu eelnev kirjutaja mainis just nii ongi,et kus mäed seal vihm ;)muideks mul tuttavad need Denaru saare omanikud ;) seal tunnevad muidugi kõik kõiki :) Päikse kohta nii palju,et mina võtsin rahus nr 4 päevitusõliga päikest ja ei juhtunud midagi,aga eks see oleneb paljuski ka nahatüübist.Mõned panid isegi 50 faktoriga kreemi.Seda soovitaks eelkõige siis kui merele minek ;)ja nägin ka küllaltki palju ära põlenud turiste :)))

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased