Filipiinidele 3 nädalaks ja kaugtöö

Tere!

Lähen järgmisel esmaspäeval Filipiinidele ning maandun otse Cebu lennujaama. Samas oleks vaja esimene nädal teha kaugtööd seega sooviks mingit mõnusat olemist, kus saaks õues normaalselt tööd teha ning võimalusel ka basseini hüpata (või mere äärde minna).

Kas on kellegil kogemust seal kandis mõne üüritava majaga, kus oleks bassein, väike mõnus õueala ja normaalne internet? Kui kellegil kogemusi Cebust natuke kaugemale sellise asjaga, siis hea meelega kuulan soovitusi.

Tänan!

Even

Ära unusta tööandjat (kui sul selline on) teavitamast kui sinna lähed. Mõned ei luba kaugtööd niimoodi teha.

1
3

Airbnb?

0
0

Ma majaga kursis pole, aga võin öelda, et Cebu linn ise on suht rentsel. Kindlasti vaata lähedal olevatele saartele või kui viitsid bussis loksuda, siis soovitan põhjas olevat Bantayan saart.

2
0

Nõus Indekuga, omast kogemusest ma ütlen et Cebus ma üle 2 päeva ei veedaks. Kõige suurem emotsioon oli mul Bantayan saarel. Tõeline paradiis, kus samal ajal polnud meeletult turiste

0
0

Filipiinidel on hea netiühendus natuke defitsiitkraam. Seega tasub, kui võimalik, erapooletud allikatest planeeritud viibimiskoha nii WiFi- kui mobiilineti usaldavuse ja kiiruse kontrollimine. Igaksjuhuks ka kohalik SIM-kaart tasub osta, isegi kui mobladata on aeglane, on see vähemalt olemas kuin moblaühendus saadaval. Paljud hotellid ka maksvad ainult mingi päevapaketi eest ja kui data otsas, pole enam midagi teha kui veenda et nad juurde tellivad.

Võimalik ka endale moblanetijaama ost.

Siin nats info
https://www.philippinestravelpackage.com/blog/getting-internet-access-in-the-philippines/

Viibimiskohast ei hakka andma soovitusi, sest ei tea millist ümbruskonda tahad, aga linnad on seal enamjagu igavad. Endale meeldib meri, mitte basseinid. Eriti Filipiinidel need tavaliselt väiksed.

0
0

Pole nüüd paar aastat käinud, aga viimati see Filipiinide mobiilne internet oli ka väga kergesti sumbuv. Nii, kui sein vahele tuli, oli andmeside null või E, rõdul said H-i, lagedale minnes 4G.

Aga igasugune väikseimgi takistus kippus signaalile laastavalt mõjuma ja oli väga oluline, mis jäi sinu ja masti vahele. Kui vahepeal pole paremaks ehitatud, siis mobiilse neti puhul tasuks seega eelistada Pocket Wifi moodi lahendusi, kus saad võrku tekitava seadme paigutada sobivasse kohta.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased