Flamingo Spa. Uus Veekeskus Soomes.

Tere.

Kuulaks huviga külastanute muljeid ja kommentaare.
Poleks paha ka soovitus kohalejõudmiseks sinna Helsingi Viking Line sadamast.

Katajanokka terminali eest trammiga 4T raudteejaama, rongiga I, K, N, T, H, R või Z Tikkurilasse, bussiga nr 61 Tasetie 8. Aega võtab alla tunni. Ühe otsa pilet maksab 4 eurot, päevapilet 12€.

http://www.kalevatravel.ee/flamingo
http://www.flamingospa.fi/

meil käis poja issiga ja nemad jäid väga rahule. pilet veits kallis, kui midagi veellisada. Aga no - vahest ju võib kah ....

Tere! Tahaksin ka minna Flamingo Spa-sse, sest tundub tore koht.
Sooviksin veel infot, et mis bussiga sinna saab ja kust peale minema
pean ja kust maha tulema? Muidu minek Viking Linega. Kui on
keegi omalkäel seal käinud, siis palun teatage mulle infot
selle reisi kohta!

Vastasin sellele küsimusele eespool!

http://www.flamingospa.fi/p121-kulkuyhteydet.html
Köige lihtsam on vötta Helsingi raudteejaamast buss nr 615N ja kysida kasvöi juhi käest, millises peatuses (Tasetie) maha minna.

Vaatasin nende kodulehelt, et tööpäevadel 10-13 3 tunnipilet soodushinnaga 10 euri. Ja tavaline 3 tunni pilet 13-21 20 euri. Nii, ja ei saanud aru, et kas see sooduspilet kehtib kuni 13.00 veekeskuses viibimiseks (sõltumata, kas jõuad keskusesse kell 10 või kell 12) , või tähendab see ikka seda, et ka veel 12.45 saad osta pileti soodushinnaga ja see kehtib alates ostmisest 3 tundi?? Kes teaks vastata?

Kas keegi oskab soovitada mõnda head SPA-d Soomes?

Oh, tõesti supermõnus koht oli see. Me läksime Helsingi kesklinnast bussiga 650 kui ma õigesti mäletan, natuke varem sai maha mindud kogemata ja siis pidime osa jala ka minema :D