Fototehnika kindlustus

Millised on Teie kogemused fototehnika kindlustamisega? Tavapärane pagasikindlustus kataks ju vaid murdosa fototehnika tegelikust väärtusest. Milliste firmadega olete sel teemal kokku puutunud ja mis lahendusteni jõudnud?

Sellepärast polegi kindlustanud, et murdosa katab ja tingimused on kehvad. Aitab isoleerpael ja muud vidinad, mis teevad aparaadi koledaks.

0
0

Ma olen alati foto- ja videotehnika väiksema õlakotiga lennuki salongi kaasavõtnud. Ei ole usaldanud neid üldpagasisse anda. Minu kogemustele vastavalt tundub et pagasit loobitakse ja ta võib sattuda ka muljumise alla. Olen ostnud näiteks CD plaate ja pärast lennureisi olen avastanud, et plaadikestas on mõra. Millest see võis tekkida? Kui ma ta kotti panin, siis ta oli terve. Järelikult võidakse seal samamoodi ju ka fotoaparaat või videokaamera ära lõhjuda.

1
0

fototehnikat kindlustatakse tehniliste riskide poliisiga, mitte reisikindlustuse alt. mul on ergos tehtud fotokale vastav poliis. katab nii kukkumised, vargused, röövimised jne. loomulikult ei tähenda see, et fototehnikat üldpagasisse annaks. ikka salongis kaasas.

0
0

Soomuk, räägid ehk lähemalt. Veel eelmine aasta, kui ma seda teemat uurisin, ei teatud seal asjast suurt midagi. Leiti küll mingi kindlustuse vorm, kuid see oleks parimal juhul katnud ainult 25% koguväärtusest, mis tundus üsna jabur. Endal ka tihtilugu kallis fotokola reisidel kaasas ja oleks kindlustamisest väga huvitatud.

0
0

Väga meeldiv oleks tõesti sellest Ergo pakutavast variandist pisut lisa kuulda. Iseenesest mõistetavalt võtaksin fotokola käsipagasina lennukisse kaasa ning muudes olukordades tilpneks see kõik mul kenasti kaelas, aga ... alati jääb see aga.

0
0
0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased