Gardaland õhtul

Kavatseme oma Itaalia reisi ajal külastada Gardalandi. Mõtlesime minna õhtul, kuna piletitel on soodushind 19-23. Küsin, kas selle õhtupoolse 4 tunni jooksul jõuab piisavalt atraktsioone läbida või jääb seal aega väheks (olen kuulnud, et supersuured järjekorrad). Palun arvamust avaldada inimestel, kes on Gardalandis käinud.

Olime hommikust kuni õhtul 8-9 ni. Kõiki atraktsioone ei jõudnud külastada. Hommikul olid paremate atraktsioonide juures megapikad sabad, raiskas tohutult aega. Hiljem jäid sabad lühemaks.

Kassuke, kas käisite Gardalandis nädalavahetusel või olid need megasabad nädala keskel? Meil kavatsus minna juuli alguses ja esmaspäeva või teisipäeva õhtul.

Olin perega Gardalandis 2006. a suvel. Ilmselt nädala keskel, atraktsioonide taga väga pikki sabasid ei mäleta. Küll aga meenub, et tegevust jätkus terveks päevaks, ka täiskasvanul.
Ärge piirduge õhtuste sooduspiletitega, pärast kahetsete. Võrreldes Tivoli Tuuriga on sealsed piletid vägagi normaalsete hindadega.

Käisime Gardalandis eelmisel suvel juuni lõpus, olime teisipäeval. Sabad olid just selliste põnevamate asjade juures. Lastekate peale sai kiiresti. Hinna ja kvaliteedi suhe on ikka
väga-väga hea.