Tenerifelt Gatwiki (Norwegianiga) - Gatwikist (Airbaltikuga) Tallinna. Lendude vahe 2h 25 minutit.

Plaan reisida selliselt: Tenerifelt Gatwiki (Norwegianiga) - Gatwikist (Airbaltikuga) Tallinna. Lendude vahe 2 tundi 25 minutit. Pole Gatwiki lennujaamas enne käinud ja uuriks, et kas need lennud väljuvad ühest ja samast terminaalist, kas tuleb läbida lennujaamas pikki vahemaid, et ühelt lennult teisele jõuda. Muidu reisime käsipagasiga, kuid minnes Tallinna lennule peame andma ka pagasi enne ära.

No see peaks küll igati piisav vahe lendudel olema.


Peaks jõudma küll, isegi kui tuleb terminali vahetada. Kuigi pikkades koridorides trampimist oli üsna palju Gatwickis, et jokutada ka väga ei saa. Just oli endal terminali vahetusega lennud Gattwickist. Kuna reisisin Easyjetiga, siis connecting flight kaudu ei saanud terminali vahetada, öeldi, et kuna teil odavlennufirma, siis peate passikontrollist välja minema, ise vastava rongiga teise terminali liikuma ja uuesti toll+passikontroll. Mõnede nö korralikumate lennufirmade puhul saab  vastava bussiga teise terminali. Seda peab küll ütlema, et nii minnes kui tulles olid Gatwickis ühed lühimad passijärjekorrad, mõlemad lennud olid laupäeva õhtul, võimalik, et pole väga aktiivne aeg lihtsalt.

Jäi lisamata, et terminal oli meil pileti peal ära toodud. Kui oli South, siis S täht ja kui North, siis N. Võimalik, et vastavas emailis on ka välja toodud teil.

Terminalid on ka Gatwiki lennujaama kodulehel ära toodud.