Goa (internet ja muu)

Tere, lendan homme Goasse, kas sinna on üldse mõtet läpakat kaasa võtta? Kuidas on kõige lihtsam internetti kasutada, seda ju vist sealsetes hotellides ja nende territooriumil pole. Mida tasuks veel sinna minnes kindlasti arvesse võtta? Ja, kuidas on kohapeal lood sigarettidega?


Tänan abi eest.

Goas on hotellides ja ranna kohvikutes igal pool wifi olemas. Rannas tuleb igas kohvikus küsida oma parooli ja seda jagatakse rõõmuga.Meil oli tahvel kaasas sai kõik vajalik tehtud.Kohapeal olemas sigaretid. Kohalikud täitsa ok ja umbes 2-3 euri pakk.

Ma praegu goas ja suitsetan sigaretti nimega win, hind 70 kohalikku, see alla euro. Neid suitse pead ise küsima, väljas ei ole kuskil.

Kuidas te sinna Goasse lähete, kas Finnairi otselennuga?

Ma olin Lõuna-Goas Palolemi rannas, kus pole isegi normaalseid hotelle, vaid suurema osa ööbimiskohtadest moodustavad hooaja perioodiks ehitatud hütid. Ja isegi seal oli wifi igal pool saadaval ning toimis hästi.

Mina lendasin Finnairiga Delhisse ja sealt Vistaraga Goasse. Oleks läinud otse TLL-HEL-GOI, kuid mulle vajalikul kuupäeval HEL-GOI otselende polnud. 

Mina läksin Tallinn-Soome-Goa, Finnairiga.