Gran Canaria detsembris

Tere

Olen minemas detsembris Gran Canariale. Hotell broneeritud Maspalomases. Kas tõesti on seal jahedam, tuulisem kui Puerto Rico kandis? Sooviks väga päikest ja sooja. Ja nüüd istun ja mõtlen, mida teha. Kas otsida hotell pigem Puerto Rico kanti?

Jah, on küll. Anfi del Marist kuni Puerto de Moganini oleks märgatavalt parem valik.

0
0

Aga kas nende keskuste vahel on hea bussiühendus? kui muud varianti ei leia, siis peaks halva ilma korral liikuma Puerto Rico kanti bussiga. Puerto Ricos tunduvad hotellid kallimad...

0
0

Bussiühendus on väga hea ja mõistliku hinnaga.. Eelmine aasta oli küll Tauritost otsetee Mogani poole kinni varingu tõttu ja osad bussid ei sõitnud Tauritosse sisse, aga umbes tunni tagant sai ikka igale poole bussiga.

1
0

Eelmise aasta detsembris, Maspalomases oli ikka ka võimalik päikest ja sooja nautida. Käisime ka Puerto Ricos, no mingit suurt vahet ilmas küll polnud.

Samas, detsembrikuine ilm oli heitlik, pilved võisid tulla ja jälle hajuda. Ka vihma nägime ja tuult, oli sooje hilisõhtuid ja ka veidi jahedamaid.

2
0

Minul on jaanuari lõpu kogemus.

Maspalomases oli pea alati tugev ja tihti ka jahe tuul.

Samas Puerto Ricos ja Moganis oli täiesti tulevaikne ja soe.

Iga päeva hommikul vaatasin Ventusky andmeid tuule ja pilvede kohta ja siis läksime sinna, kus parem valik tundus olevat.

Ühistranspordi osas kaasa rääkida ma ei saa.

0
0

Hotelli basseinis valid õige koha ja soe ja päike garanteeritud :)

1
2

Aitäh kõikidele vastamast :) Broneerisin hotelli Puerto Ricosse, siis on kindel, et päige garanteeritud :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased