Green Card Lottery Program http://www.usagc.org/ kas suur pettus või tõesti ametlik programm?

Tere,

Kas keegi oskab kommenteerida kas see on kergeusklikele või tõesti on sellinne programm olemas ja toimib - "Green Card Lottery Program http://www.usagc.org/"

Programm on tõepoolest olemas ja toimib, pikemalt on sellest juttu Wikipedias: http://en.wikipedia.org/wiki/Green_Card_Lottery.

Loteriil osalemine ise on tasuta, seevastu eksisteerib hulk firmasid, sh viidatud USAGC, kes vahendavad taotluste esitamist ja võtavad selle eest vahendustasu. Seega kui soovi on, siis võib ekstra maksta, aga kui keskhariduse taseme ankeeditäitmisoskus omandatud, siis pole sel mõtet. Firma, kes oma vahendustasu ei suvatse FAQ korralikult avaldada, pole minu arvates niikuinii eriti tõsiseltvõetav, samuti piisab kui googeldada ""usagc scam" ning vastuseks saad piisavalt infot, et sellest lehest eemale hoida, nt http://www.cybercrimeops.com/forums/showthread.php?t=19693.

Tasuta saab loteriil osaleda üksnes riikliku veebilehe kaudu: http://www.dvlottery.state.gov/

Mis loteriis võitmise tõenäosusesse puutub, siis Wikipedia pakub tõenäosust Euroopa kandideerijate puhul ca 1,5% ringi.

Jah, nõustun Budoozaga, et end loteriis registreerida tasub ainult ja ainult ametliku lehe http://www.dvlottery.state.gov/

Mina seda tegin ning 4. korral ka võitsin.

Osalemine on imelihtne. Oluline on jälgida, et pilt oleks nõuetega kooskõlas.

Lugesin reeglitest (pikk pdf fail) siis pildi suurus oli 600x600 mis on viisa/passipildi jaoks ikka tavatult suur. Kas tavadokumendi pilti tuleks ise siis suurendada photoshopis selliste 'hiigelmõõtmeteni' ja miks seda neil nii suurt vaja on, täitsa huvitav. Kas on kogemusi?

See peaks olema resolutsioon 600x600 pikselit. Resolutsioon ei tee ju pilti suuremaks. Pilt peab olema ikka normaalmõõdus, lihtsalt nad ei taha saada väga uduseid kehva kvaliteediga pilte.

Võta lahti pildiprogramm (nt MS Office Picture Manager), ava passipilt, vali edit picture / resize / custom width and height. Siis tipi sisse 600 X 600 ja salvesta, kogu moos.