Gruusia oktoobri alguses

Tere.

Ma tean et see teema siin läbi käinud aga ikka sooviks uuemat infi.
Plaan minna oktoovri alguses nädalaks Gruusiasse. Reisi algus ja lõpp Kutaisis. Kas keegi soovitaks head marsuuti ja millega võiks liikuda. Juttu on siin olnud kohalikest taksojustidest ja marsadest. 
Borjomisse, Batumi tahaks jõuda ja ka kohalikku külaelu tunda.
Aitäh.

Kutaisist Batumisse sõitsime elektrirongiga (väljumisaeg kuskil 1700 kandis Kutaisi I-st raudteejaamast), läks umbes 4 tundi, aga see eest pileti hind oli 2 lari (60-70 senti). 


Jälgin teemat, minek samuti Oktoobri algul Kutaisisse, sealt Makhinjauri, Batumi ja tagasi Kutaisi kokku nädal. Plaanis kasutada taksot või marsakat, viimane väga soodne.

Adjarian Wine House"is ka plaan käia, Batuumi lähistel jne. Kohti on palju kuhu tahaks jõuda.
Siit leiad vahemaad ja ligikaudse hinna oleneb transpordist.

Ma vahetaks Batumi Tbilisi vastu. Batumi oli selline, et sai ära nähtud ja ei midagi väga palju vaadata ei olnud. Sõidu peale kulub paar tundi. Teed väga käänulised. Kui siiski plaan, siis Kutaisi lennujaamast lähevad kohe lennu saabudes marsad Kutaisi, pileteid müüakse lennujaamas.  Linnast bussijaamast  väljuvad ka marsad.  Piletid väga odavad. Bussijaamast väljub iga tunni tagant ka Tbilisi marsa. Sellega saab ka Borzomi.  Vaatamistest- meile meeldis kõige rohkem just Kutaisi lähistel. Seal kanjonid ja muud. aga sellest siin vist juba palju juttu olnud, mida Gruusias vaadata ja kus käia. Ei taha korrata. 

Väga palju soovitatakse Batumi välja jätta, et tavaline kuurort, aga kas Kutaisi piirkonnas ka kuskil ujuda saab? 

Batumi oli minu arust ka suht...mõttetu :) Kutaisi kandis ujuma... hmm, ei jäänu silma aga ei otsinud ka.