Haapsalu,valge daam

Küsimus neile,kes käinud vaatamas.Mis kell tuleks platsis olla?Kas peab ka ära vaatama selle etenduse või lastakse lossiplatsile ka niisama sisse?Kus Haapsalus või ümbruskonnas telkida saab?Missugune rand kõige asjalikum?Nüüd tuli palju küsimusi.Äkki oskab keegi aidata!

http://www.paralepacamping.ee/ -võimalus telkimiseks ja 100m kaugusel on liivarand.

Järve ääres on jube palju sääski, telkida võib rongijaama taga, seal on jalakäiate tee, mis viib järve äärde ning natuke kõndides edasi saab telkida:) Etenduse ajal niisama sisse lastakse ka... aga raha eest:D algus 22.00

Asjalikum on Paralepa rand, linna rand ka normaalne..

aga seda kohta seal raudteejaama taga järveks nimetada on küll vale. Valget daami näeb täiskuuöösel ka ilma etenduseta, kui taevas pole pilves. Ja kui sa oled etendusele pileti ostnud ja taevas on pilves või pole täiskuu siis sa seda daamikest ei näegi! Milleks sa randa vajad? Ujumiseks? Telkimiseks? Enese eksponeerimiseks? Ujumiseks on parim sõita Rohukülla ja siis sadamast vaskule hoida. Saab ka Paralepas ja Vasikaholmil. Oma uut trikood näidata on parim Paralepas. Telkida näiteks saad Kiltsi lennuväljal, ruumi kui palju.

Haapsalus telkimiskohta otsides jäi silma kaks kämpingut: Paralepa ja Pisike. Tahaks aga päris kesklinna. Suvel Haapsalus käies on silma jäänud, et telgitakse kohe linnuse müüri ääres. Kas see on ainult mingite ürituste ajal või võibki seal telkida.

telgitakse mõnikord suuremate muusikaürituste ajal. Valge Daami päevade ajal pole telkijaid täheldanud. Nii et ilmselt tark telkida ikkagi kämpingus. Valge daami nägemiseks ei pea kindlasti ürituse ajaks tulema, näeb ka paar päeva enne ja pärast (kui ilm pilvitu) ning selge taeva korral ka veebruaris. Ja peale etendust peaks ju ka tasuta sisse saama, daami vaatama minnakse ikka peale etenduse vaatamist. Paralepa randa kasutavad põhiliselt turistid ja kohalikud lebotajad. Ujumas käib Haapsalu rahvas, kellel vähegi transpordivõimalus on, ikka Rohukülas. Sadamast tuleb hoida vasakule, nagu eelnevalt juba kirjutati. Vasikaholmil võib nii päevitada, kui ujuda, kuid kui rahvast palju, kipub vesi kiiresti mustaks minema. Ja järve Haapsalus ega lähiümbruses tõesti pole.