Happy Tours autorent USAs

Oleme peagi Floridasse minemas ja leidsime sellise autorendifirma (vahendaja) nagu Happy Tours (http://www.happytoursusa.com).

Hinnad on kohati oluliselt odavamad kui mujal (ka läbi hotwire jt selliste). Väidevalt on nad tegutsenud lausa 26a, aga no google andis ainult kaks teemat, kus oli veidi kommenteeritud. Ja seal käis ka jutt selle ümber, et keegi pole sellest midagi kuulnud, ainult 1 inimene ütles, et on reaalselt sealt tellinud ja auto oli täpselt see, mille tellis ja hind samuti.

Nad isegi ei küsi krediitkaardiandmeid, lihtsalt teed bronni ja koha peal käib kõik muu. Nii tundub ju samas, et riski pole. Et kui tõesti koha peal keegi meid ei oota, siis ei jää ka rahast ilma.

Äkki on keegi midagi kuulnud sellest või on isiklikke kogemusi?

Mina jätaks selle firma vahele. Kahtlaselt vähe infot internetis on täiesti piisav põhjus firmat mitte usaldada.

Kui soovid autot ilma krediitkaardiandmeteta broneerida, siis seda saab teha ka Alamo ja Nationali punkt-com lehtedel. Samuti näiteks Budgeti UK lehel, kus ka USA sooduspakkumisega väga head hinnad.

Ma ei tea, mul on miskine kahtlane eelaimdus alati, kui miskise firma nimi algab sõnaga: "Happy." Aga ilmselt on see mu isiklik kiiks, sorry :)

No just, meil endal tekkis ka kahtlus, seepärast uuringi, et äkki kellelgi on kogemusi. Asi pole selles, et me ei tahaks krediitkaardi andmeid panna, lihtsalt selle firma puhul ei pea me muretsema, et rahast ilma oleme, kui polegi pärast firmat :) Samas negatiivseid kommentaare ka pole, et oleks petufirma...

Igast tegutsevast firmast jääb jälg kasvõi kuhugi foorumisse, nagu ka trip.ee. Kui väidetavalt 26aastat tegutsenud firmast on kaks otsingutulemust kaks aastat tagasi, on küsimus, kas see firma üldse eksisteerib? Muideks, ka sinu nimi koos aadressi ning meiliaadressiga käivad delikaatsete isikuandmete alla ning neid ei tohiks niisama jagada.

Kui otsustad riskida, kontrolli rendifirmast enne reisi üle, kas su broneering on neil üldse olemas. Soovitaks siiski kasutada broneeringu tegemiseks mingit kanalit, mille kohta on võimalik mingitki infot leida. Isegi negatiivne info on parem, kui selle täielik puudumine.

Happy Toursi kohta on internetis rohkem infot, enamasti on asga see hispaania/portugalikeelne - tundub et nende põhiline sihtgrupp ongi Ladina-Ameerika (kodulehekülg asub Brasiilias, samuti enamus kontaktnumbreid), seetõttu ingliskeelset infot ka vähe, seevastu hispaania keeles enam.

Kui otsida Happy Tours alquioler coches, siis leiab rohkem kommentaare ning kõik mis ma ise nägin olid küll kas positiivsed või vähemalt neutraalsed, nt http://www.miamigratis.com.ar/miamigratis/?p=367, http://www.tripadvisor.com.ar/ShowTopic-g34515-i19-k4202366-Happy_tours_alquiler_de_vehiculos-Orlando_Florida.html. Samuti on neil olemas oma FB lehekülg: http://www.facebook.com/pages/Happy-Tours-USA/157771467651742. Aga täit kindlust tõepoolest ei saa.

No nii, oleme USAst õnnelikult tagasi ja auto sai võetud läbi ülalnimetatu Happy Toursi. Kõik sujus ideaalselt. Põhimõtteliselt on tegemist Alamoga, sest autot rentides juba teed valiku Alamo autode vahel ja lennujaamast ka auto kätte Alamost. Ei mingeid krediitkaardi andmeid, neid küsiti alles lennujaamas. Ainus miinus vast on, et arvestus on 1-4p ja nädal (isegi kui on 5p).

Ja mis kõige toredam, saime palju parema auto kui tellisime. Nimelt tegime 2 eraldi bronni (7 päeva) midsize auto, et koha peal ringi sõita ilma pagasita ja ülejäänud 10ks päevaks 7-kohalise bussi, et 3 last ja pagas kenasti ära mahuks. Lennujaamas aga oli üllatus suur, kui midsize autode reas oli Chrysler Town Country (Grand Caravani miski uuem mudel - ehk siis auto, mida teiseks perioodiks soovisime). Küsisime mitu korda, et olete kindel, et võime selle võtta, noogutati ja öeldi head reisi. Saime 2012.a väljalaskega tutika auto, lastele olid telekad, uksed puldist - oi mu abikaasa sai endale mänguasja, ta oli nii õnnelik.

Ja siis läksime mõni päev hiljem Alamosse uuesti ja küsisime, et kas saaks sama autot pikendada kuni reisi lõpuni (tühistasime siis netis tehtud bronni ära, mis oli ju tunduvalt kallim, kuna teise hinnaklassi auto). Muidugi lasid nad meil pikendada ja saime 7-kohalise bussi midsize hinnaga. Lisasime veel 2p autorendile (Miami Beachil plaanisime muidu ära anda) ja maksime kokku 19p eest 396€ ehk siis 20,8€ päev.

Nii et asjaajamise poolest julgen küll väga Happy Toursi (Alamot) soovitada.

Tere köigile olen siin uus kasutaja ,aga see selleks. Sooviksin reisida usasse täpsemalt siis, florida Fort walton beachile. Paluks teilt oma kogemusi jagada mingisuguseid häid linke kust oleks hea rentida autot ja näit korterit vms . Suured tänud juba ette!

Ehk oskab keegi ka soovitada linke hotellide korterite rentimise kohta ?? Tänud juba ette !