Hea hinnaga Itaaliasse?

Sooviks minna esimest korda Itaaliasse ning see oleks ka ühtlasi esimene reis kaugemale, kui (Soome, rootsi, läti) Leidsin bussireisi pakkumise 360€ 12p kuid täna selgus et reis tühistatakse, reisjate huvi puuduse tõttu. Olen väga pettunud ja proovin võimalikut kiirelt leida uut pakkumist, aga siiani tulutult. Tahaks augusti algul sõita. On siin neid, kes teavad kohti, kust leiaks odavaid pakkumisi, (väljumisega Tallinnast) Oleks igasugusega info eest väga tänulik! ;)

Siit oligi minu esialgne plaan soetada bussireis. 2. - 13. august kuid see jäi ära. Nüüd otsin midagi uut, mis jääks augusti algusesse ja oleks enam - vähem samas hinnaklassis.

Odavreise pakub Viru reisid 3 vaba kohta jäänud reisile 05.-17.08 http://www.virureisid.ee/index.php?lang=est&main_id=183

Kahju jah, et niimoodi ära jäävad reisid neil vahest. Kaks aastat tagasi sai ka nendega Itaalias käidud ja eelmisel aastal tühistati nina eest Prantsuse reis. See aasta proovisime Prantsust uuesti ja nüüd õnnestus. Muidu selle firma reisidega täitsa rahul...

Kuna on puhkuse aeg, siis plaan endalgi esmakordselt Itaalia minna. Ma ise läheksin oma autoga. Käiks veel kohti läbi, mis teele jäävad enne Itaaliat.