Hiina, sügis 2016

Tekkis mõte 2016a sügisel Hiinasse minna (esimest korda). Kindel soov näha hiina müüri, Pekingit jne. turistikohti. Kuna esimene kord Hiinasse, siis kindel eelistus juba valmis reisile + saatja ja esialgu jäid sõelale 2 korraldajat: Berger (12 päeva) ja Albion (9 päeva). Siis leidsin veel Germalo (12 päeva) aga nemad Shanghaisse üldse ei lähe. On keegi emma-kummaga reisinud ja oskab nendepoolt pakutud kohti/ vaatamisväärsusi kommenteerida?

Nrnde firmadega ei ole käinud, kuid põhireegel on- mida rohkem maksad ja kauem oled, seda rohkem näed. Germalo teeb Shanghai kandi asemel põike terrakotasõdalasi vaatama. Nüüd sõltub sellest, kas pakub huvi Hiina kõige modernsem suurlinn ja väikelinnad kanalitega või sõdalased ja arheoloogia. Guugeldades saad mõlemast variandist hea ülevaate.

0
0

Mõned aastad tagasi käisime seltskonnaga Hiinas, iseseisvalt, ei kasutanud büroode abi. Kui eelnevalt oled reisinud, siis arvan, et seal saab hästi ka ilma reisikorraldajata hakkama, saad endale just täpselt sellise reisi teha millest unistad ja poole odavamalt. Mõnes kohas tekkis keeleprobleem, kuid saime hakkama ja kõik läks plaanipäraselt.

0
0

Käisime lapsega (14 a) Hiinas 2015 sügisel ja reisibürooks valisime Albioni. Väga kiidan reisi korraldust ja giid Urmas Pappelit. PÕhjalikult ette valmistatud ja kõik sujus kenasti. Lisaks on Albionil nö kõik hinnas pakett ja kohapealsed kulud on minimaalsed. Reis toimus Pekingisse ja Shanghaisse.

0
0

Mina olen näinud nii Shanghaid kui Terracotta sõdalasi ja ütlen, et viimane on huvitava. Shanghai on küll kena, aga lihtsalt üks metropol. Kui ise sinna läksin, siis guugeldasin infot selle kohta ja üks peamisi soovitusi, mida linna teha oli: mine šoppama!

0
0

Hei, soovitan minna omapead. Me käisime 2015 oktoobris omapead Pekingis 9 päeva, leidsin turismifirma kes meid sõidutas alates lennujaamast kuni lennujaama terve aeg, meid oli 8 inimest ning 4 päeva kaarutamist (kõik atraktsioonid said nähtud) tuli nägu 160 eurot . Taksod on odavad ja hotellid on Pekingis head, olime Crowne Plaza hotellis. Kuna käisime kiirrongiga Shanghais 2 päeva siis tagasi tulle hotelli saime maja sviidid :) sest hotell oli üle buukitud ! (hiina ime)

0
0

www.seeder.ee on veel üks variant Kevadine reis on Shangaiga, sügisene Peking - Xian - Peking. Ise nendega pole käinud. Varem olen käinud Albioniga, viimased korrad Bergeriga. Eri hinnatase, osalt küll põhjendatud. Samas, kui rahakoti sisu armas, pole vist sel Bergeril häda midagi. Ilma programmme vaatamata, eeldaks, et mõlemad näitavad kohustuslikku klassikat - natuke templeid, natuke müüri, natuke keelatud linna. Kui aga tahate täpsemalt teada, palju ühe või teise objekti peale aega kulub, siis tuleb nendega lävida, reisikavast seda tihti välja ei loe.

0
0

Berger saigi välja valitud. Nüüd jääb loota, et grupp ikka kokku tuleb. Ei saa ju tööandjale seda rõõmu teha, et puhkuse ajal kättesaadav olen :-D

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased