Hinnad Horvaatias

Kuidas on hinnad Horvaatias? Kas Eestis on odavamad hinnad? Kuidas söögikohtade hinnad on? Ja, millised söögid ültse Horvaatias on?

Mõmmi-beebi:
kui natukenegi viitsiks enne oma postituse kirjutamist lugeda läbi reeglid, aga nimelt "Palun loe läbi juba olemasolev Tripi info; kasuta otsingut; ära tee põhjuseta uut teemat" ja oleksid nii ka käitunud, oleks sul vastus juba käes olnud!
3 päeva tagasi just vastasin hinnataseme kohta, otsi see pln ülesse. aega võtab see 60 sekundit.
Aitäh sulle!

*üldse
sööke seal igasuguseid, alates kohalikust köögist, lõpetades itaalia köögiga
Leia mingi suvaline kohalik söögikoht, raudselt neil kodulehel üleval menüü. Loe see läbi, vajadusel käitu samamoodi veel X korda.

Hinnataseme teemad on aastast 2002 ja 2007. Ja tõesti palun vabandust, kui ma arvan, et võibolla on midagi 13 või 9 aasta jooksul muutunud.

Ei midagi isiklikku ja pole asjaga kursis, aga ehk selle aasta sees veel jõuan Horvaatiasse, otsad lahtised, muidu vist Andres ongi siin varemgi soovitanud vanemaid postitusi aina lugeda, ehk leiab sealt infot ehk mitte, ma ei tea. Ja vahel on hea kui pealkiri konkreetne, hinnatase horvaatias, mul tekib mingi sünkroon, et jah, seda mulgi vaja võibolla teada, lihtsalt ei viitsi neid vanu postitusi lapata.

Päikest!

Hinnad nagu Eestiski. Korterimajutus küll soodne, kuid toit jook nagu meil. Väljas söömine samuti. Ebameeldiv üllatus on kohalike veinide kõrge hind. Nii majaveinid restoranides kui ka pudeliveinid poes. Piirkonda arvestades võiks soodsam olla.

Lõuna või õhtusöök restoranis koos joogiga eriti alla 15€ inimene pole läinud. Kararoad, kohalik spetsialiteet, samuti kallis. Kuid võrreldes Itaaliaga kõik muidugi odavam. Horvaatiat kutsutaksegi "vaese mehe Itaaliaks". Kui ainult hinda otsida siis leiab kindlasti ka midagi soodsamat.

Parim osa Horvaatia ja üleüldse Balkani söögist on aga burekid - erineva täidisega pirukad. Eriti head on kitsejuustuga. Korralik burek maksab vaid 10 kunat ja sellest saab kõhu kõvasti täis. Iseasi muidugi kui tervislik selline rasvaplönn on.

Toit muidu itaaliapärane, pizzad, pastad, salatid.

Käinud kahe aasta jooksul kolm korda.

Kui AndresR trükib otsingusse hinnatase (sest küsija küsis ju hinnataseme kohta) ja vajutab Enter klahvi, siis näeb ta esimesena! teemat: Hinnatase välisriigis? Postitus loodud 25.03.2016
http://trip.ee/search?q=hinnatase
Kui AndresR selle teema lahti klikib, näeb ta linki!
http://www.numbeo.com/cost-of-living/
Ma ei soovita vaid vanu postitusi lugeda (kuigi, on infot, mis "ei kulu ega mädane", seega ka vana info võib olla aktuaalne), pigem minu mõte on, et enne, kui teha postitust, ise vastust püüda otsida. See printsiip kehtib igasuguses foorumikeskkonnas, pole ju mõtet teha teemal "mis huvitavat seal riigis on" iga nädal uut teemaalgatust, eks ju!
Kui ei oska otsida, siis ausalt seda tunnistada ja aitame otsida! :)

Hinnad on Eestiga suht samad. Supermarketites on mõningad kaubad isegi veidi odavamad. Kõrtsides-restoranides enam-vähem sama, mis Eestis. Näiteks Crikvenicas rannarajoonis nelja peale välirestoranis läks õhtusöök 43 eurot. Võtsime grillitud valge kala, grillitud tuunikala, mõlemad igasugu lisanditega, kaks laste burksipraadi, kaks mahla, kolm 0,5 l õlut. Kõht sai kõigil enam kui täis.

Aga no eks need hinnad hakkavad ka tõusma kui tipphooaeg käes. Mina käisin juuni algul, oli kohe näha, et hooaeg veel algamas.

Horvaatias tasub kindlasti proovida mereande, igasugu limukaid, kalasid. Neid nad oskavad hästi teha. Pitsasid ja pastasid saab iga nurga peal ja on ka jube head.

Hinnad enam-vähem samad võib-olla pisut kallimad. Splitis Jokeri kaubamajas igatahes riided,kingad kallimad kui meil. Eks turistide käest tulebki raha kätte saada. Spliti vanalinnas pakutakse personaalset giiditeenust a' 40€/nina.??? WC kasutamine 5kn = 0,70€

Käisin eelmine aasta 2 korda Horvaatias.
Splitis on hinnad nagu meil Eestis aga Dubronvikus on hinnad kallimad kui meil kohati ning väljas söömine samuti .
See et Horvaatia on odavam kui Eesti on müüt.