Hispaania linnad

Tere!

Plaanime amigadega juunis linnatrippi Hispaanias, ei oska aga valida, kuhu minna. Võiks olla rohkelt ajaloolisi vaatamisväärsusi nii linnas sees kui lähiümbruses ja veits rannarõõme. Eelmine aasta sai käidud Barcelonas, väga vahva oli. Oskab ehk keegi miskit soovitada?

Siin Granadas on küllaga nii ajaloolisi kui ka muidu vaatamisi. Avastamist vääriv koht! Lähim rand u 40 min ning Sierra Nevada on u 30 min autosõitu. :)

Haaran võimalusest ja küsin, et kas Granadas mai lõpul, juuni alguses ujuda juba kannatab? Või peab veel suht karastatud olema...

Tänud

Granadas päris ujuda ei saa, aga u 40 min autosõitu nagu eelnevalt ka mainisin ning saabki suurepäraseid randu ning ujumist nautida - niisiis kindlasti kannatab! Ise käisin möödunud nädalal Almunecaris juba ujumas ära. :)

on ikka ja jälle külastada väikelinnasid. vahemere rannikul- enda kogemustest soovitaksin Tarragonat ja Peniscolat. Mõlemast linnast ainult head mälestused. Valencia on võrreldes eelmistega suurem ja andis kohe tunda ka- kuidagi ebamugav (sõltub inimestest muidugi). Ilus arhidektuur jne, aga ma ei teaga- miski oli puudu. Sama Barcelonaga. Väikelinnas kannatab kõike kuidagi rahulikumalt võtta ja vaadata. Eriti mõnus oli näiteks ööbida Tarragona vanalinna väikeses hotellis. Jube väike tuba kahele, väike rõdu- aga rõdult mõnus vaade kitsale ja nikerdatud rõdudega kaunistatud tänavale, mille ühes otsas vanalinna plats, teises vahemeri (tuba maksis 21 EURi). Paljud soovitavad Granadat- ma pole käinud, aga natuke uurinud ja lugenud ikka, ühinen nendega samuti.

need kolm linna tasuvad muidugi külastamist kui on huvi mauride kultuuri vastu ja sobivad üldiselt hängimiseks ka. mere äärde võib minna siit ja sealt, juba nimetatud Almunecar (rand kivine) on kena puhkuselinn, Salobrena selle lähedal on parema rannaga ehk.

Aga - möödunud nädalal Almunecaris ujumas käidud? wow. vesi oli ca 13-14C?

kilks - kui oled pikemalt Granadas, oled nõus G ja selle ümbruse kohta infot vahendama? olen proovinud ja proovin taas hooajaliselt seal kandis sügis- ja kevadkuid veeta.