Hispaania reis

Tere! Tahaks minna järgmisel aastal Hispaaniasse. Ma vaatasin Viru reiside Hispaania reisi (15 päeva) ja päris meeldima hakkas. Tahaksin teada, et milline hotell seal kohapeal on? (kas konditsioneer on, kas bassein on, kas on merele ja kesklinnale lähedal jne. huvitab just see, et ei oleks tegemist mingi suvalise äärelinna hotelliga, kus pole vabal ajal midagi peale hakata). Siis selline asi ka veel, et Hispaanias olles, kas peab omal käel tegutsema või tehakse ikka eesti keelseid ekskursioone ka?

Palun soovitage veel teisigi reisibüroosid, mis teevad Hispaaniasse. Meeldiks väga, kui oleks 2 otsa laevaga läbi Rootsi ja Taani, aga sellist pole veel leidnud. Hea oleks, kui saaks sellise reisi, kus esimene ots oleks kas bussi või laevaga ja tagasi lennukiga.

Kui vaadata reisi maksumust, siis ma arvan, et need on pigem sellised odavapoolsed hotellid.

Ma ei tea, kodulehel pole ja ma arvasin, et küsin enne trip.ee-st. Võib-olla keegi on käinud ja oskab aidata.

Viru reiside kodulehel on ka infot millest ise järeldusi teha.Hotelli värk on neil täielik loterii aga midagi eriti head loota pole.Ekskursioonid on pea iga päev ja päris huvitavad.Muidugi oleneb giidist.Igav seal küll ei tohiks hakata.Tantsuvõimalusi igale maitsele.Ööklubisi on palju.Selle raha eest ei saa mujalt midagi.Kui oled ennem palju Euroopas käinud võib bussisõit pisut tüütu olla.

Tegelikult Viru reisidest jäi mulle sel aastal väga hea mälestus. Püsisime ideaalselt kavas, kõik oli väga hästi organiseeritud, grupp rõõmsameelne ja üleüldse oli kõik super. Ausalt, see oli üks parimaid grupireise üldse (olen käinud väga paljude reisibüroodega ja nii hästi kavaspüsimist ja sõbralikku suhtumist pole veel üheski näinud). Giidiks oli Pille, kes tuli oma tööga üllatavalt hästi toime. Seepärast tahaksingi nendega Hispaaniasse minna ja kuulsin, et Pille teeb ka neid reise. Loodan, et need kulgevad sama hästi:)

Need, kes on käinud Viruga Hispaanias, palun öelge, milliste hotellidega on kohapeal tegemist.

Aitäh

Üks küsimus veel. Kui usaldusväärsed firmad on nt ABZ Travel ja LineCross. Otsisin googlest niisama Hispaania reise ja leidsin nendest büroodest häid pakkumisi.

LineCross ju vene firma. Kui nendega minna tahad, uuri enne, mis keeles ekskursioonid toimuvad. ABZ on odavapoolne noortereise korraldav firma.
Soovitaksin Tensi Reise, Germalot või Gondvanat, aga ilmselt otsid odavreisifirmasid. Enamus firmadel pole veel järgmise aasta reisikalendreid kokku pandud, oota jõuludeni.

LineCrossi kohta kommenteerisin hiljuti http://trip.ee/node/39241

Ühesõnaga on tegu maksuvõlglasega.

Ok. Aitäh kommenteerijatele. Linecross langeb siis ära, aga otsin edasi.