Honeymoon Maldiividel

Tere!

Plaanis minna augustis Maldiividele (pulmareis). Hotelle on nii palju, ei oska valida, äkki keegi saab midagi soovitada oma kogemusest (4 ja 5*)... kas tasub võtta ALL või ainult hommisöögid ja käia sööma restoranides?

see võib abiks olla (üldises plaanis): https://trip.ee/foorum/uldfoorum/uelevaade-kuidas-reisida-soodsalt-maldiividele + muidugi tripi otsing Maldiivide kohta

Meie ööbime siin: http://crystalsands.mv/crystalsands/ aga noh, meil ei ole ka Honeymoon (eesti keeles mesinädalad) :) Need postkaardimaldiivid on tavaliselt resordid, päev kahele vee peal AI alates 800 eur (kui mina asja uurisin). Resortides soovitan võtta kõik hinnas, sest eraldi ostes isegi veepudel pidi väga kallis olema

1
0

Tere Inna, tuginedes enda ja oma tuttavate kogemustele, siis mina soovitan võtta ALL incl. Sõltub muidugi sellest, palju sa tahad ja saad sellele reisile kulutada. Meil oli 5* All incl pakett ja jäime väga rahule. Meie pakett sisaldas lisaks ALL incl. igapäevaselt kalapüügi, snorgeldamise, sukeldumise jne reise ning massaaže. Toidud olid suurepärased ja jookide valik väga-väga lai. Tuttavad olid Male ligidal saarel ning vaid hommikusöögi variandiga aga nemad oma puhkusega rahule ei jäänud sest toit ja joogid, mis nad juurde ostsid, olid väga kallid. Vaata resortide kodulehti sest paljud resordid teevad aeg ajalt kampaaniaid ning kampaania raames võid saada päris soodsa paketi. Kaugematele saartele saamiseks, pead arvestama ka lisakuluga vesilennuki eest sest enamus saartele käivad vaid vesilennukid. Hind 250-450USD per person.

0
0

Tere!Kasutan vana teemat ja küsin, kas Maldiividel on raske/kerge leida fotograafi? Ööbime resortis Reethi Faru, Fillaidahoo saarel, Raa atollis.  On keegi tellinud fotograafi ja mis see hinnaklass võiks olla? Tahaks tund aega pilte teha. Või on targem hotellist uurida, oskavad nemad suunata?

0
0

Usun, et kõige lihtsam oleks hotellist küsida

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased