Hong Kongi lennujaamast maadpidi Shenzhen`i

Tere, kuidas saab kõige kiiremini ja mugavamalt maadpidi Hong Kongi lennujaamast Shenzhen`i?

Tänan! Kas keegi on seda teekonda (buss + metroo) ise ka kasutanud? Kas sujus tõrgeteta? Oleme 7-liikmeline pere ja kõige väiksemad on sellel ajal 2a ja 3a. Eelmine aasta läksime Shenzheni Bangkokist lennukiga, kuid nüüd tuleme Vietnamist. Võibolla oskab keegi ka soovitada, kuidas Vietnamist Da Nang`ist kõige soodsamalt Hong Kongi saada (Vietnamist otse Shenzheni on vist kallim kui Hong Kongi kaudu minna?)?

0
0

Danangist otselend Lõuna-Hiinasse ainult Hong Kongi.

0
0

Sõltub kuhu te Shenzenis lähete. Osade sihtkohtade jaoks on kõige mugavam kindlasti laevaga - http://www.cksp.com.hk/eng/skypier/timetable/main.html Siis ei pea lennujaamas riiki sisenema ning piiril jälle sealt väljuma ja Hiinasse sisenema. Maismaa piiril võib teatud kellaaegadel ka väga pikk järjekord olla. Seitsmekesi koos pagasi ja kahe väikse lapsega võib see kokku paras sport olla. Laevaga minnes on ainus piiriületus Shenzheni jõudes. Samuti peate pagasi välja võtma alles Shenzhenis laevaterminalis, seni hoolitsevad nemad selle eest. Miinuseks see, kui Shenzhenis jääb sihkoht laevaterminalidest kuhugi kaugemale.

0
0

5 lapsega on nn "sport" igapäevane teema ning sellega harjunud. Läheme Luohu piirkonda (Dongmen`i lähedale). Jõuame piirile metrooga õhtul ca 22.30. Kas on kellelgi kogemusi sealse piiriületusega? Kas samamoodi nagu lennujaamas?

0
0

Lähete siis tõenäoliselt läbi Lo Wu piiripunkti. Kõik peaks olema siltidega selgeks tehtud. Raudteejaamast Hong Kongi immigratsiooni, sealt edasi kaetud silda mööda Hiinasse, seal läbi Hiina immigratsiooni ja siis juba Hiinas edasi. NB! Shenzeni metrool läheb viimane rong Luohust kell 23.00. Sellele jõudmises ma väga kindel poleks. Üldiselt sellisel kellaajal väga palju rahvast piiril tõenäoliselt ei ole. Lo Wu piiripunkt suletakse vist kell 24.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased