Horvaatia Spliti lennujaama unustatud käsipagas!

Tere,

Unustati käsipagas Horvaatia Spliti lennujaama.

Kas on keegi sealt tulemas ja saaks pagasi (tasu eest) ära tuua?

Rain

Tavaliselt on lennujaamade Lost&Found kontoritel ka mingi kulleri/postiteenus, maksad neile ettemaksu ja toovad raha eest selle ära. Teiste inimeste pagasi transport pole ju tegelikult lubatud, kuna pagasi sisust puudub ülevaade. Ilmselt tuleb ka siia samalaadseid kommentaare, Tripis on ka varem juttu olnud nii võõraste vannipartide kui suuremate kottide transportimisest.

3
0

Lihtsalt küsin: mis erinevus de jure on sellel, kui selle tundmatu ning halvemal juhul keelatud sisuga käsipagasi transpordib Eestisse füüsiline isik vs juriidiline isik, näiteks DHL, DPD jne? Kullerfirmad transpordivad ju pidevalt tundmatu sisuga pakke ning kui paki sees on midagi kahtlast, siis ju ei hakka politsei autojuhti või kullerit süüdistama.

0
0

Politsei neid saadetisi postifirma omaks ei pea, aga kui ise mingi kraam näpus riiki jalutad, siis on see sinu oma...koos kõikide tagajärgedega. Vastupidise tõestamine on keeruline ja ei ole teadaolevalt ka mingi argument (loe igasugustest kinni istuvatest kulleritest, kes väidetavalt ei teadnud, mida veavad...).

9
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased