Hostelsclub?

Kas kellelgi on http://www.hostelsclub.com/hostels-et.html kogemusi? Kas on usaldusväärsed tegelased? Otsin märsti kuuks (4 päeva) 6 inimesele ööbimiskohta Roomas.

Olen mitmel korral inimestele soovitanud sellist saiti: http://www.rentalinrome.com/colosseumapartments.htm
Siit voib leida paris haid lahendusi, korgema hinnaga rendi korvalt voib leida ka paris soodsaid variante, tosi kull moneti tuutu broneerimis susteem. Seni on nende kohta rohkem haid vastukajasid olnud, kui halbu. Ise oskan ka paari kolme B&B tuupi majutust soovitada, mis juba labiproovitud on ja usaldusvaarsed. Et asi reklaamina ei tunduks ja respekteerides foorumi regleid, jagan nende kohta infot ainult eraviisiliselt: info@victoriasteps.com
mvmbdicesare@gmail.com

Otsisin omale hostelsclub.com kaudu Barisse või Foggiasse odavat öömaja, aga vastused olid enamasti kolme- või neljatärnihotellid. Kuidas siis ikkagi hostelit/motelli/b&b sinna kanti leida?

Tahaks ka teada, kas see sait on usaldusväärne?

Praegu kiiruga hakkas selline sait silma:
http://www.italybyitaly.com/news_turismo.php?id=28621
Kahjuks endal kogemused sellega puuduvad, aga akki on abi.

Kasutasin 2008 veebruaris Hiina-Hongkongi öömaja broneerimiseks kahte saiti
http://www.hostelworld.com
http://www.hostelsclub.com
Mõlemate lehtede kaudu on toimisid kõik broneeringud. Kasu oli ka juhatustest, kuidas kohale jõuda. Kohapealne hind vastas täpselt lehel kirjas olevale. Väljatrükid broneeringutest olid kaasas, mõnes kohas küsiti. Euroopas olen varem üht neist lehtedest kasutanud Londoni öömaja reserveerimiseks. Toimis samuti.

Viibisin oktoobri alguses Roomas 3p Cherry hostelis - http://www.guesthouse-rome-italy.com/. Nähtuvalt saidist on neil 3 nn hostelit ja kõik põhimõtteliselt (2 samas majas ja üks üle tee) ühes kohas. Pildid nagu ikka väheke ilustatud nagu alati kuid kes mingit luksust taga ei aja ja põhimõtteliselt võtab ainult ööbimiseks, siis täiesti ok koht. Samuti on metroo, tramm, rong, buss kõrval. Hinnad olenevalt aastaajast väheke kaubeldavad.

Leidsin lõpuks booking.com kaudu Bari lähedale Sammichele di Barisse hotelli Esperia, 35 eurot öö. Hotell polnud muidugi suurem asi. Kuna hooaeg on ammu möödas, siis oli külastajaid vähe ja maja üsna kõle. Aga selle raha eest pole mõtet ka vinguda, pealegi maksis kontinentaalne hommikusöök ainult 3 eurot.