Hotell Aida ***

Tere. Uurisin vanemaid postitusi ja sain küll üldisemalt infot selle hotelli kohta, kuid siiski oleks mõningad küsimused:

*kas tubades on ikka olemas rätikud, seebid jms, ei tahaks Eestist kaasa vedada..

*kas hotelli rannast saab lamamistoole/aluseid, rätikuid?

*kas vastuvõtus/toas on olemas šeif ja kas tundus ikka turvaline?

*no ja muidugi võiksite rääkida ka uuemaid uudiseid/kogemusi hotellist(toidud, teenindus jms)

Aitäh!

Tubades on rätikud, seebid olemas, vahetatakse vist igapäev, ei mäleta täpselt. Rätikud tuleb kaasa võtta hotellist, antakse kaart selle kohta ja vajadusel saab seda ka vahetada. šeif vastuvõtus, eks selle turvalisuse koha pealt ei oska öelda, ise seda ei kasutanud. Minu meelest olid toidud head, nii head kui nad muidugi seal võõral maal on. Alguses tunduvad magedad ja suht maitsetud, kuid sellega harjub. 1 x nädala jooksul oli õhtusöök väljas, valik oli tunduvalt suurem ja vaade siis merele sealt, esinesid ka mingid tantsijad.

Kas tõesti Aida's kontrollitakse kotte? Ise plaanime nüüd minna 16.detsember sinna. Esimest korda Egiptusesse , nii et oleme ohmud sellel alal:P Kuidas seal basseiniga lood olid? Korralik?

Äitah.

No minul isegi kontrolliti väikest käekotti, see tegi tigedaks küll. Kuid nendega vaielda on mõttetu. Bassein on piisavalt suur, kuid väga külm, soendus puudub. Aida päris suur hotell, palju tube, sisse - välja saab liikuda nii eest, kui ka tagant. Sõltub millises tiivas tuba on. Kui hilja tulime, siis olid väravas küll sellised ohmud, kes ei jaganud midagi, kuigi nendel oli kohustus küsida toanumbrit. Tükk aega võttis enne, et tuppa pääsesime.

Sõidan ka Aida hotelli, küsimused järgmised:

  1. hotellist pidi olema ilus vaade merele, Sharmile - tõsi?
  2. kui hommik-ja õhtusöögid serveeritakse ainult ühes restoranis, aga resotrane pidi 5 olema, kas siis mujal peab eraldi raha eest ostma`?

Oleneb, kus tuba paikneb, meil igatahes merevaade puudus, vaade oli hoopis kohalike väikestele onnidele. Jah söögid ikka ühes kohas, no mina seal küll 5 restot ei näinud.

Sai oldud seal. Sharmi kohta ok hotell. Hea lähedal vana sharmi turule, jala mingi 15 minutit jalutamist. Omas ka mingit kahte randa. Kuhu mingi aja tagant ka hotelli buss viis ja tõi. Söök on nagu on - vee baasil tehtud toidud eriti ei kõlvanud. Hambaid pesed nagunii evianiga:) Suht palju itaallasi ja venelasi. Seif toimis. Sisse/välja liikuda ei olnud probleem, pidid lihtsalt toa võtit näitama. Jooke sisse vedada eriti ei lubatud, kuid sai ikka viidud. Toad ise ok, konditsioneer, dussinurk jne. Seebid ja rätikud olemas. Iga päeva käis ka toateenindus üle, kes hoidis asja korras. Olemas ka mingi spa teema seal sees, kus teenindajad iga natukese aja tagant mashaashi pakkumas käisid, kui päikest võtsid basseini ääres. Üldiselt normaalne koht, soovitan.

Nagu ma Estouri reisikataloogist lugesin, siis sain aru, et igas toas polegi vannituba või dušširuumi, on see nii?

Tulime eile tagasi. Midagi head küll ei ütleks. Nii kehvas hotellis polegi olnud. Vannitoas sipelgad. Seinad paberist. Venelased röögivad ööläbi. Söök oli puhas **** Igastahes ei soovitaks sinna minna. Ja see jutt, et randa saab iga 15 minuti tagant ei ole ka tõsi. Randa saab 3–4 korda päevas ja rand on nii puupüsti täis inimesi, et kui enne 8-t kohal ei ole siis kohta ei saagi. Neljatärnisega küll tegemist ei ole. . . . Trip.ee lisas postitusele suured alustähed!

Hehh:D Ja mina mõtlesin, et kuidas sai Aida ühe * juurde:D sest 2008 jaanuaris oli see Aida*** hotell:D Muidu oli ikka enamvähem, aga rand kaugel. Mina ei tea inimeste maitset, aga toiduvalik rahuldas mind küll TÄIELIKULT!!! Igatahes ei andnud võrrelda selle aasta alguses Hurghada Eiffelis** saadud oblikate- ja muu sõnnikuga!!! Aga maitse üle ei vaielda:)

Tulin just paar nädalat tagasi sellest hotellist. Kahjuks peaks ütlema, et midagi eriti head selle hotelli kohta ma öelda ei saa. Töötajad on väga loiud ja kuidagi ei taha aidata. isegi wc paberi pidime lõpuks ise ostma sest meie nõudmise peale ei reageeritud. Meil oli tellitud kõik hinnas aga alkot ei saanud me thti isegi siis kui me olime nõus maksma (eriti õlut). Taga uks mille kaudu on võimalik 15 min linna jõuda oli kinni, mis kinni. Nägime, et maksmisega ja suure pinnimisega sai ühe valvuriga sisse. Toit oli väga üksluine ja toitlustamine toimus ainult ühes restos. Bussid randa olid tõesti pungil iga päev aga ükspäev õnnestus tellida ka ekstra buss. Inernetti tubades ei ole. Aga äkki trehvasime halval ajal :) Ärge arvake, et oleme nii väga nõudlikud.

Tulin samuti paar nädalat tagasi nimetatud hotellist. Eelmine kirjutaja on lausa hämmastav- ärge arvake, et oleme nii väga nõudlikud.... Ise veidi eespool just kirjutab, et meie nõudmise peale WC paberi osas... Meie ei nõudnud midagi- kõik oli olemas. Kui oligi korraks probleem sooja veega, siis lihtsalt teavitasime asjast ning 15 minutiga oli asi korras. Sipelgaid ei olnud, seinad läbi ei kostnud, internetti saab loobyst ( 15 LE 0,5 tundi- kiirust küllaga) või üsna lähedal on ka mingi internetikohviku moodi asi, kus tasuta Wifi). Reisifirmade kodulehel on ka selgelt kirjas, et selles hotellis alkot ei müüda. Liivarannas ruumi piisavalt ning koralliranda ei pea nüüd küll 8-ks kohale minema. Piisab, et jõuda kohale vahetult enne esimest bussi, s.0. 10.30! Venelaste lärmiga on vist nii, et kui esimese bassu ääres toad, siis on vaikus. Tagumises osas on vaade küll kaunis, kuid igaõhtune disko otse ukse all. Kokkuvõttes- hotell on igati normaalne, kuigi eks kõik oleneb muidugi paketi hinnast!

Otsin infot Aida Beach hotelli kohta.

Kas on keegi viimati seal viibunud? Neti kommentaaride järgi on see hotell alkoholivaba ja seda ei saa ka AI puhul. Vastab tõele?

Tulin laupäeval Aidast. AI phul sai ikka alkoholi ka, kuid topsikesed olid väga pisikesed. Endal oli HB ja baaris oli kokteil 3 dollarit see oli normaalse suuruse ja maitsega. Samuti ka värsked mahlad maasikas ja mango olid head, neid proovisime. Üks mahl 3 dollarit , seal oli osta kaks saad kolm. Koristamine jättis soovida , näis et koristaja põhi tööks oli rätikudest luikede ja südamede voltimine. Saabudes oli kohe pakkumine 10 dollari juurdemaksuga saaks parema toa, meie seda ei kasutanud, olime oma toaga rahul. Linnast vett ja muud söödavat ostes on kasulik see kotti panna, muidu on hotelli väravas probleem.

Esialgne broneering tehti meil Aidasse. Olen tõeliselt õnnelik, et hiljem selgus, et hotell täis ja meid paigutati mujale. Seal viibinutega hiljem vesteldes saime teada, et see on tõeline õudustemaja. Käterätid olid hirmsasti haisenud kohe esimesel päeval. Kui need maha pandi, siis kolme päeva pärast seisid nad ikka maas, keegi ei korjanud neid ära ja uusi ei toodud. Söömas ei saanud käia, kuna restoran lehkas meeletult, oksele ajas. Nii et AI läks raisku. Sealne reisiesindaja palus juba lennujaamas säilitada kannatlikkus Aida klientidel, kuna personal pidi seal olema pisut...khmmm...aeglase taibuga. WC paberit polnud mõtet paluda, kuna seda ei toodud. Lõpuks oldi leitud ise üles ruum, kus neid ladustati ja nii saadi paber. Kuna hotell oli ülerahvastatud, siis taheti paar inimest paigutada üle tee kohalike onnikestesse :) Sellega muidugi ei jäädud nõusse. Internetist Aida kohta uurides säilitasin rahu, eks inimesed on erinevad, mõned vinguvad väikese asja pärast, teised mitte. Aga nii otse sealviibinute käest neid asju kuuldes olin tõeliselt õnnelik, et meie broneering sinna tühistati.

Reisipisikuke. Millisesse hotelli siis teid paigutati? Kuidas seal olukord oli? Millise reisikorraldajaga see juhtus?

Paigutati Verginia Sharmi. Sellest kirjutasin ka eraldi selle hotelli teemas. Tõeline unelm oli hotell! Reisi korraldas Goadventure, nende ülisoodsa pakkumise leidsin aga Sky Traveli kodulehelt. Goadventure ise ei suutnud uskuda, et saime pakkumise 4990.-(AI), kuna nad ise pakkusid sama 6500 eest. Ei tea mina ka kuidas see võimalik oli, aga nii meil läks ja ei suuda kuidagi õnne ära tänada :)

Ei soovitaks mitte kellelegi. Tänu Estourile veetsime seal neli ööd neljakesi kaheinimese toas, kusjuures teised 2 inimest olid täiesti võõrad. Hotell ise on enam-vähem, kui välja jätta mustad linad, rannatoolil magamine, personal ja iga päev samad ülessoojendatud söögid. Rand muidugi on ka täiesti jama.

Käisin seal kuu aega tagasi viimase hetke pakkumise ja loteriimajutusega. Sümboolse raha eest, Ei käinud san kontrolli tegemas.Lihtsalt päikese kätte, tuleb mis tuleb. Ja ei olnud midagi hullu 3900.-krooni eest. Tuba natuke varjus küll, territooriumi servas, aga hotell oli puupüsti täis ja hiljem enam basseini äärde kolida ei viitsinud enam. Toit muidugi ükssama, aga eks need hommikusöögid kipuvadki seal ühesugused olema, Voodipesu puhas, väike raha voodil ja iga päev käidi tuba üle. Asi ise kaljunuki otsas ja tore oli õhtul künka otsas istuda ja alla vaadata Ei ole eriti pretensioonikas, mulle vaja sooja päikest ja vett Ja snorgeldamist, appi, seekord ikka põhjalikult ja kogu raha eest, ei käinudki suurt veest väljas ja sügavamal kui kunagi varem.Jumal on taevas olemas, haid ei näinud. Rannad on ju oma valida kus käid, aga see nö hotelli rand jah, ei paku kindlasti midagi inimesele, kes ei snorgelda.Veealune maailm on seal võimas-korallrifid ja seepärast käibki kaldal kohalike võimuvõitlus/kisa iga istumise ja astumise pärast.Väga kitsas Omalgi kogemus viimasest korrast-saadab su kohale ja vaatab silma nii et tahaks kukalt katsuda, on see ikka terve. Paari tunni pärast avastad et su asjad on kokku lükatud ja varbad püsti, (peaaegu mu kotis,) lebab soliidne kaasmaalasest daam, kelle on sinna kättpidi toonud sama rannapoiss. Ja kõigil jääb õigust ülegi. No ei viitsi kakelda. Aga hotelli juurde tagasi- oleneb mis selle eest makstud on. Olen ka paremas hotellis olnud aga keset kõrbe, siis on läinud raha takso peale rohkesti.

Käisin minagi novembris AIDA hotellis puhkamas. Olgu öeldud,et ka loteriimajutusega,mis maksis 3990.- Ja selle raha eest sobilik, mõningad kaasmaalasest reisijad väitsid, et ostsid AIDA hotelli 9990.- eest ja ausalt, olin ikka väga üllatunud. Üle 4000 ei maksaks ma mingil juhul selle hotelli eest. Kaks randa, ühes pole koralle ega midagi,teises ei saa korralikult lamamistooligi või jagad seda siis võhivõõraga. Söögid ikka väga jubedad, olen peatunud ka näiteks Al Diwanais ja Sun Setis (mis mõnigatel andmetel on 2*hotell) ja isegi seal oli rohkem valikut. Toad jubedalt "väsinud" ja hotelli teenindav personal, alates administraatorist, basseinipoisist ja lõpetades koristajatega on ikka väga uimased ja saamatud. Vanasti viis vähemalt trepp otse mäest alla - oleks saanud kiiresti vanasse sharmi (kelle jaoks turu ja linna lähedus oluline),aga nüüd on see treppki kinni,nii et tuleb ikkagi ringiga minna,mis võtab aega. Oma sööki-jooki ei tohi hotelli sisse tuua, aga kuna nad on õnneks sellised "ohmud" siis kuidagi sai ikka vesi vähemalt sisse smuugeldatud, sest 2 dollari eest pudelit vett nüüd küll hotellist ostma ei hakka... Nüüd võiks nagu midagi positiivset ka tuua...aga ei oskagi kahjuks Hea,et vähemalt odav oli!!! Tunnen siiralt kaasa inimestele,kes selle hotelli eest on maksnud 6000-10 000 EEK ja ehk rohkemgi