Hotell Botanik Türgis

Palun jagage muljeid, kes on selles hotellis olnud. Kui kaua sõidab sinna lennujaamas, kas hotelliterritooriumil olev lõbustuspark on arvestatav. Kas hotellist väljapool on kõnnumaa või saab seal ka õhtuti jalutada. Kus on lähimad shoppamiskohad

Üle-eelmisel aastal olime seal naabruses. Botanik oli suhteliselt metsa kasvanud ja jättis koledama (suht väsinud) mulje kui kataloogi piltidel (võib-olla on nad nüüdseks jõudnud seal väheke uuendust teha).
Paar kõrgemat veeliumäge oli ka. Ümbrus on kõnnumaa, kus muidugi jalutamist ei keelata. Lähim asustus ikka Alanya linnas.

Botaaniku hotellis. Looduslikult väga ilus ja korras ja tänu sellele et on vana hotell(uued uhked hotellid on ilma roheluseta). Meile (4 vanainimest ja 3 last vanuses 13-14) hotellis väga meeldis ja seda tänu just suurele pargile ja rohelusele.
Hotellist väljaaspool on peaaegu kõigil Türgi hotellidel kõnnumaa(kui pole just linnahotell).
Hotelli vastas on paar putkat soppamiseks,kaubavalik minimaalne.
Türgi raha ei vahetanud, sest hotell on kõik hinnas ja putkadest sai osta nii USD kui ka EUR eest. Ka Alanya poodides on võimalik ilma liirideta hakkama saada(vähemalt meie saime).

Ma olen korduvalt türgis käinud, Kemeris, Antalyas kuid Alanya regioonis mitte. Lugesin, et Alanyasse ja tagasi käib kord päevas ülepäeviti buss. Kas see on ainuke võimalus Alanyasse sõitmiseks ja millise intervalliga ta käib?

Delphin Botanik World of Paradise 5 *, kas see võiks olla sama hotell, millest eelpool olevates kommentaarides räägitakse?

See on sama hotell, eelmise aasta aprillis sai veedetud nädalake seal -väga ilus, ainult mererand kiviklibune.

!

Trip.ee lisas postitusele suurtähed ja kirjavahemärgid!

Kui lihtne on hotellist Alanyasse sõimine? Kas lõbustuspark on lisatasuta?
Kodulehel videod suure tordi ja ilutulestikuga pidudest,kas need on igal nädalal või mingi hotelli sünnipäev näiteks?

Botanikul käib tasuta buss nii Sidesse kui siis Alanyasse, vist oli 2x nädalas etteregistreerimisega. Bussid on alati viimse kohani täis. Hommikul viib ja millalgi õhtupoolikul tuleb tagasi. Meie ei viitsinud seal nii kaua olla ja tulime taksoga tagasi (oli kallis lõbu,aga seal midagi teha ka ei olnud suure kuumusega). Sõitis ikka päris kaua. Lõbustuspark avatakse õhtul ja on tasuta.
Hotelli aed on ilus, hästi roheline. Toad on vanamoodsad ja suht kulunud. Söök on ok, meeldis värskelt pressitud mahlad mis on tasuta (mujal hotellides tihti lisatasu eest).
Rand on kiviklibune. See-eest on seal tasuta nn majakesed, mis eriti head lastega puhkajatele, mõnus lesida ja päike ei paista lagipähe. Neid tuleb muidugi minna reserveerima varavalges...
Tean, et Botanikul on palju fänne, kes ainult seal hotellis tahavad puhata.