Hotell Europalace.

Tere. Leidsin Horizon Traveli kodulehelt soodsa pakkumise aasta algusel Kanaaridele Europalace hotelli. Kui on Teil kellegi kogemusi eelpool nimetatud hotelliga, palun neid minuga jagada (nii häid kui ka halbu). Hispaanias ei ole enne käinud ja seega ei oska midagi oodata. Tänud juba ette.

Ma olen sealt paarkümmend korda mööda jalutanud. Asub sisuliselt ühe väga palju kasutatava liiklussõlme kõrval ja nn. keskusest pisut eemal (10-15min lonkimist). Kas see hind just nüüd soodne on !?

Praegu ju on Selveri ja Horizon Traveli kampaania käimas. Tundus täitsa asjalik pakkumine olevat.

Pärapõrgu - taksoga linna maksab 6 eur, bussiga saab 2 eur. Rand on kõige lähem San Augustini oma. Asub hotellide Veril Playa ja Corona Roja lahedal. Liiklussõlm on seal jah - kiirtee.

Kas rand mis peaks hotellist üle tee olema (50 m) ei kõlba ujumiseks? Samas kui kohe samas on kiirtee siis ei pruugi seal peesitamine kõige mõnusam olla. Mul tuli selline mõte, et võtaks mõne ekskursiooni kohaliku pakkuja käest. Ega ei tea keegi seal läheduses mõnda usaldusväärset reisibürood?

Seal käib ekskursioonide pakkumine igas poes või kohas. Samuti see rand sobib ujumiseks, aga on kaljune veidi ja tume liiv, muidu ok!

Juba veebruaris saan ma teada kuidas seal on. Ma sinna hotelli lähengi ju ainult magama ja riideid vahetama :) Põhiliselt tahaks rendiautoga saart avastada ja elust rõõmu tunda.

Mitmendal veebraril lähed KaisaP?
Kasutasid ka Selveri soodukat? Sel juhul ei pruugi sa sinna Europalacesse saada - saad kas sinna või samaväärsesse. Me võtsime ka selle pakkumise, minek 5. veebruaril. Eile rääkisin veel Horizoni-tädiga, ütles, et mingi umbes järgmine nädal selgub, kuhu hotelli saame jne.

Just sama pakkumisega läheme. Ma olen tegelikult kursis, et võime hoopis mujale hotelli sattuda. Igaks juhuks mõtlesin väikest uurimist teha. Peaasi, et on olemas peavari ja voodi kus magada :) Minek on meil 26 veebruar. Kui piletite järgi lähen, saan ka teada kuhu majutatakse. Seni olen Türgis, Kreekas, Itaalias käinud ja kõigega rahule jäänud.

Hoplaa,

läksin reedel kuponge ära viima (ei usalda postiteenust) ja sain paberid juba kätte - ja oli ikka Europalace. Ei kurda, nagu ma olen aru saanud, on see suht okei ja normaalse koha peal, nii et loodame parimat. Ses suhtes on sul õigus, et peaasi, et on voodi ja peavari, aga seal mõni alternatiiv ei ole eriti ahvatlev (a la randa minekuks kõmbi mitu kilomeetrit jne).

Nüüd ainult pikisilmi veebruari oodata :)

Ka mul on kupongid viidud ja kõik vajalik tehtud. Nüüd uurin netist põnevaid kohti kuhu sõita ja mida külastada. :)

Ojaa, mul mees õhtul kogu aeg ninapidi netis ja uurib ja puurib - tal juba terve saar selge nagu oma peopesa vist :))))))

Igatahes mina tahaks seda kaktuseparki näha ja seda katedraali ka, mis seal kuskil külas oli (mul ei ole õrna aimu ka nendest kohanimedest, selle ma jätan mehe kaela :D ).

Kaktused ja loomad on Palmitos Parkis, mille juurde läheb eraldi buss "Palmitos Park" hommikul u 4 erineval ajal ja tagasi ka peale 13 mitmel erineval ajal. Bussipeatus sellele bussile on Europalaci ja Veril Playa vastas suure maantee ääres- (bensukas ka seal).

Tuhnisin veidi netis ja avastasin Fantaasia reiside kodulehelt päris asjalikku infot erinevate Gran Canaria loodusparkide ja teemaparkide kohta. Hetkel teen omale väikese nimekirja nendest mis tunduvad huvitavamad. Kahjuks on 7 päeva lühike aeg ,et kõike näha ja kõikjal käia. :)

Ma olen tähele pannud, et http://www.canaryforum.com/ leht on ka täitsa normaalne.

Tulime just Gran Canarialt, elasime Europalace-s. Hotell on puhas, toad normaalsed, sisustus piisav, söögitegemiseks kõik vajalik olemas. Igal apartmendil on rõdu, millel avaneb väga ilus vaade ookeanile mida ei varja mitte ükski hoone. Selle hotelli kõige suurem pluss ongi asukoht, umbes 50m rannani. Sarnase asukohaga (otse ranna ääres) hotelle väga silma ei hakanud, eriti kui arvestada hinda 5000.- koos hommikusöögiga (Selveri kampaania) :P
Playa del Inglese keskusesse 10min jalutamist või taksoga u.3 eurot (2eurot on juba sisseistumine). Hotell asub suht vaikses piirkonnas, ehk siis kui rõduukse lahti teed kuuled enamuses ookeani lainetust, kuigi poed ja söögikohad on kiviviske kaugusel. Meie ajal oli ka enamus hotelli külalisi saksa pensionärid, kes väga kärtsu-mürtsu ei teinud (pigem härisime meie nende rahu :D ). Teenindus on hotellis normaalne, kuid söök võiks vähe parem olla.
Muidu jäime meie väga rahule nii hotelliga kui ka horizoni esindaja Ave-ga ;)

Tänan vastamast. Tundub, et tegu on igati asjaliku hotelliga. Ma juba ootan, et saaks minema hakata.

Ojaa.. viimased nädalad venivad mis kole.
Tore, kui hotell ka hea on :)

Sammalhabe, mis siis hotellis pakutaval toidul häda oli? Ms siiski kardan ,et Korful ja Itaalias pakutava "maitsva" hommikusöögi vastu ei saa miski. :) Kas mõnel huvitaval ekskursioonil sai ka käidud?

Hotelli toit oli suht mage ja maitsetu, samuti oli valik suht kesine, aga ega eriti palu hotelli bufeest loota ei tasugi.
Käisime saare (grand canaria) ekskursioonil ja Tenerife ekskursioonil (koos Loro pargiga), mõlemad olid päris huvitavad.
Kuid üldiselt jääb nädalast ikka väheks, meie puhkus oli rohkem kultuuritrip kui rannas lebotamine. Enamus päevadest (reaalselt kestab see nädalane puhkus ainult 6 päeva) möödus kas ekskursioonidel, ise mööda saart ringi sõites või linnades shopates. Samas nägime pea kõik kohad ära, nii et järgmine kord tagasi minnes naudime ainult päikest ja randa :P