Hotell Miamis, jama Venere bronniga, palun abi kogenenutelt

Tere

Helistasin hotelli kuna tahtsin täpsustada parkimisvõimalusi ja autorenti jms. Selgus, et kahjuks minu nimel broneeringut neil ei ole. Minul on olemas Venere kaudu tehtud broneeringu kinnitus ja ka Venere lehel on minu accountil näha kinnitatud broneering nimetatud ajaks sellesse hotelli. Tegin broneeringu juba 7. septembril.

Rääkisin noormehega ja ta palus, et saadaksin broneeringu kinnituse faksiga neile (kahjuks kodus seda aparaati ei ole), et siis ta aitab mõelda, et mis edasi.

OK lähen homme tööle ja faksin kinnituse ja siis ... tean, et näiteks esimeseks päevaks juba neil vaba tuba ei ole. Kas on kellegil kogemusi mida oodata - kas hakkan kohe ise uut hotelli otsima ja unustan nad ära või mida ta pakkuda võiks!?

Läheme perega Miami esimest korda ja enam ma ei mäleta, et miks just nimelt selle hotelli siis septembris valisime. Asub Ocean drivel, aga seal on hotelle ju metsikult palju, et miks just see? Ei tahaks küll uuesti nullist mõtlema hakata.

Kas on kellegil kogemusi? Kui helistan siis homme õhtul, siis mis ... või peaksin saatma faksile ka mimgi kirja? Tegemist on Colony hotelliga, mis tundus igatepidi OK olevat.

Endal oli samasugune lugu sügisel NY, USA. Jõudsime lennust väsinuna hotelli ja selgus, et nemad ei tea minu bronnist midagi ja tube ka muidugi polnud - enne me ära ei läinud muidugi, kui midagi organiseeriti. Kasutasin booking.com hotelli broneerimiseks. Samas teiste hotelli bronnidega USA's läks õnneks. Igatahes vahendajate läbi hotelli bronnides tasub hotellist alati üle küsida. Autorendiga sain samamoodi tünni, kui vahendajaid kasutasin. Pärast on jube keeruline selgitada ka, et kes siis süüdi on, kas rentija/hotell või vahendaja.

Ma ise otsiks põhimõtte pärast uue hotelli vist, ju nad ikka teavad, et vahendaja neid müüb ja neile peaksid broneeringud laekuma. Faxi ajastu on ka läbi mu meelest :)

2008.a. septembris saatis booking.com küll faksiga majutajatele bronne (Türgis vähemalt oli see nii). Kui suurte hotellide puhul samamoodi on, siis kõlab küll veidi naljakalt :)