Hotell Riias “Skonto” jalgpallistaadioni lähedal

Palun infot hotellide kohta, mis asuvad võimalikult lähedal Riia “Skonto” jalgpallistaadionile. Hinnaklass võiks jääda kusagil 800-1300 krooni piiresse, oluline on ka parkimisvõimalus. Tänan

ise just otsisin ka seda . vaata hotels.com. Sealt leidsin dodo hotelli umbes 2km. kaugusel staadionist ja 780kr millegiga öö (kaheses toas vist) ja siis oli odavam veel domina inn riga 1100kr midagi ja ainult 0,61 km kaugusel staadionist. Aga seal oli veel neid, kuid natuke kallimad. Lähed Depeche Mode`i kontserdile?:)

Ei oska muud soovitada kui seda, kus ise oldud ja rahule jäädud, milleks oli Islande hotell. Kahene tuba maksab praegusel hooajal 1650 EEK. Skonto staadionist jääb küll umbes 3km kaugusele, aga lihtne sõita, üks sirge minek mööda Valdemara ielat praktiliselt. Kui see on oluline. Igati viisakas ja puhas maja, nagu nad ise ütlevad, põhjamaine interjöör, ja vähemalt mulle tundus hingelähedasem nende tavalisest toretsevast stiilist:) Kuulubki see mingisse põhjamaade hotelliketti, sest külalised paistsid olema ka rahulikumat sorti põhjamaist päritolu. Üllatas saabumisel vastuvõtutibi, kes rääkis meiega päris aktsendivaba eesti keelt, ma veel tundsin huvi, et ega tegemist eestlasega pole. Aga polnud. Teisel päeval eesti keelt oskavat personali ei kohanud. Oma parkla on ka olemas, aga kui ma nüüd õigesti mäletan, tuli selle kasutamise eest 2 latti lisaks maksta. Hommikusöök oli rikkalik ja viimasel korrusel on kena vanalinnavaatega baar/restoran, kust me õhtul unenapsu kõrvale päikeseloojangut nautisime. Kui seal tube valida, siis võimalusel eelistaks kõrgemaid korruseid jõepoolse vaatega, kuni seitsmenda korruseni varjavad puud selle kena vaate. Selline variant niisiis minu poolt.

Kirjade järgi umbes 500m staadionist. Kodulehel pakutud hindadest mahub ühene tuba skaalasse, mujal broneerimiskeskkondades äkki saab odavamalt. Parkimine oli 6 aastat tagasi kuskil lähedal kõrvaltänavas asuvas tasulises parklas tasuta. http://www.valdemars.lv/

Skonto staadioni asukoht Riias on E.Melngaila iela 1a. Sealt vaid 200-300 meetri kaugusel kõrvalkvartalis on Albertsi hotell, mida soojalt soovitan: uus korralik hotell, eestlastest omanikud, katusebaarist imeilus vaade linnale. Nädala sees võib 2kohalise toa saada ca 850 krooniga: http://www.skoosh.com/riga_hotels/albert_hotel3.html. Hotellil on ka oma parkla. Hotelli enda koduleht on siin: http://www.alberthotel.lv/.

Riia kesklinnas leiab ka odavamaid hotelle, ent see on parim valik antud piirkonnas. Kaugele ei jää ka Reval Hotel Latvija, neil on ka vahest sooduspakkumisi, olen ise ca 800 krooni eest sealses kaheses ööbinud (http://www.revalhotels.com).

Suur tänu kõigile ! Merilyn: õige - Depeche Mode :)

Ahha, ma ise ka hakkasin vaikselt mõtlema, et võiks minna võibolla..:)

2009 märts? Niivõrd pikalt ette broneerides võivad hinnad kõrgemad olla, nt sellesamal Albertil on kahene tuba selleks ööks 1500 krooni. Aga normaalseid alla 1000 krooniseid hotelle on sellegipoolest kesklinnas jalaga segada, nt eelpoolviidatud Islande on 1000 krooni, staadionist 200 m eemal asuv Jakob Lenz Guesthouse 785 krooni + parkimine 75.- ööpäev (mõlemad hinnad kahele). Booking.comi abil otsides saad otsingut seadistada nõnda, et majutuskohtade ja -hindade loetelu antakse lähtuvalt kaugusest Skonto staadionist: http://www.booking.com/searchresults.html?aid=315765;label=7683ed50-Book;sid=6cc61b55b6d53f34d9654d2f46d94479;checkin=2009-05-25;checkout=2009-05-26;class_interval=1;do_availability_check=1;landmark=16049;ss_all=0;radius=5;order=. Booking-com pluss on ka see, et reeglina saab broneeringut tühistada ning seda kuni 1 päwev enne ööbimist, seega võib juba praegu sobiva majutuse kinni panna, ent kui midagi veel sobivamat silma jääb, siis vana bronni tasuta kustutada.

Majutuse otsimisel on ka http://www.hotelbookingpro.com otsimiseks ja võrdlemiseks päris hea, nimelt otsib see soodsaimat hinda erinevatelt vahendajatelt ning tihti on see kordades letihinnast odavam.

Tegelikult on see lausa mais.