Hotell Washingtonis ja Chicagos

Palume abi normaalse hotelli leidmisel nii Washintonis kui ka Chicagos. Soovime, et hotell asuks keskuses(läheduses võiks olla nii vaatamisväärtused kui ka kaubanduskeskused). Oleme igasuguse abi ja nõuannte eest tänulikud.

Kui tahad, et kõik oluline oleks käe-jala juures, siis Chicagos vali hotell, mis asuks loop´is (ajalooline keskus; sealt leiad kõik turistile vajaliku - head jazzikohad, disainipoed, suured raamatukauplused ja kaubamajad, hulga Picasso, Mirot jt tuntud tegijate skulptuure, kümneid ägedaid restorane etc.). Muud "turistilõksud" /pilvelõhkujad, mille katuselt saad fotosid teha, paadikruiisisadamad etc/ - samuti kümnekomme jalutusminuti kaugusel. Ei tea, millise reisieelarvega teele asute, kuid kui rahas pole väga küsimus, soovitaksin nt Palmer House Hilton (19. saj lõpus ehitet hoone, päris OK teenindus, ruumikad toad, veidi ülehinnatud küll ainult).

Ise peatun järgmise aasta märtsis Chicagos 2 päeva hotellis Tremont http://www.starwoodhotels.com/gx/property/overview/index.html?propertyID=97510 Asub see otse kesklinnas nn.Magnificent Miles ja kuulub suurde rahvusvahelisse Starwood hotelliketti. Hinnaks sain 99 USD öö + maksud, nii et kokku kõikide maksudega 2 ööd 228,49. Arvan, et parim hinna/kvaliteedi suhe.

Täname soovitusi jagamast. Valisime siiski Palmer House Hilton Hotelli. Kuna oleme neljakesi, siis tuli öö maksumuseks ühele 826.- EEKi, hind ei sisalda küll hommikusööki, kuid loodame, et selle saab kohapeal juurde osta. Endiselt ootame abi Washingtoni suhtes...

Ma olin Congress Plaza hotellis. Hästi hea hind oli, aga ma ei tea, see oli mingi soodukas. Suht lähedal kõigele ja aknast hästi ilus vaade järvele jne :)

Toad polnud kõige uuemad, aga maja ise oli lahedalt ajaloolise hõnguga :D. Uksehoidja teadis rääkida, et kunagi oli see maailma suurim hotell.