Hotelli broneerimine virtuaalse krediitkaardiga. Palun abi.

Tere, et selline küsimus. Kui ma teen endale virtuaalse krediitkaardi ja teen hotelli broneeringu, ning võtab raha maha. Saabudes hotelli ei pea ma midagi enam maksama? Ei ole otselet veeL broneeringut teind aga infos kirjas: Ettemakse: Broneeringu tegemise päeval broneeritakse tagatisena krediitkaardil kogu broneeringu maksumus. Saan ma õigesti aru, et raha võetakse maha? Ning hotelli saabudes ei pea enam midaig maksa, annan oma passi ja kogu moos?

On erinevaid variante, näiteks Ctrip ei broneeri ega võta raha kaardilt maha muul juhul kui no show. Kui kirjas on ettemaks, siis nii ka on. Hotell võib siiski küsida sisseregisteeerimisel krediitkaarti tagatiseks hotellis tarbitavate teenuste eest. Hiinas võetakse tagatiseks ka sularaha.

Mõistlik oleks teha endale krediitkaardi plastikuga deebetkaart, kui päris krediitkaarti ei taha või ei saa. Täna pakuvad seda vist juba kõik pangad.

Helista hotelli ja uuri järele. Kas hotelli broneering nõuab krediidkaarti? Oled kindel, et virtuaalne üldse sobib?

Tavalised hotellid tahavad kaart kohapeal, füüsilisel kujul, raha broneeritakse saabumisel ja reaalne makse tehakse check-out-i ajal. Sa võid hotellis viibimise ajal võtta lisateenuseid (internet/hommikusöögid/vms), seega selgub lõplik summa alles kõige lõpus ja ei ole kuidagi võimalik, et kogu raha võetakse ära kohe alguses.

Sõltub, kus sa broneerid ja millised on konkreetsed tingimused. Booking.com näiteks reeglina ei võta raha maha broneeringu tegemisel maha. Kohapeal sõltub hotellist, kas raha võetakse samalt krediitkaardilt, või maksad nt sularahas, teise kaardiga vm. Hotelclub.com ja agoda.com näiteks omakorda võtavad raha kohe krediitkaardilt maha, kohapeal tuleb tasuda ainult lisateenuste eest, ja siis saad ise valida, kas tasud sularahas või mingil muul moel.

Toodud tingimustes on minu jaoks segane, et ühelt poolt oleks tegemist justkui ettemaksuga ja teiselt poolt broneeringu ja tagatisena. Need võivad ikka erinevad asjad olla ju. Tasuks kindlasti hotellist järele uurida. Kui tegemist on tagatisega ja reaalselt raha kontolt maha ei võeta, siis ilmselt virtuaalne krediitkaart ei sobi, kuivõrd selle kehtivus on äärmiselt lühike.

krediitkaardi enam ei jõua kahjuks teha kuna minek on juba 3.jan Türki. Leidsin booking.com kaudu sobiva hotelli. hind ka hea. Inglise keel pole just koige parem :D ei tea kui hotelli helistaksin kas me teine teisest midagi ka aru saaksime. Aga selline varjant ei toimi ? saan aru, et nad võtad raha maha..kuna broneerimise päeval broneeritakse summma. Hotell iseenesest aksepteerib Visa deebetkaardi. aga mul probleem just broneeringuga. kogemused puuduvad. eelmine kord sai mindud otse hotelli ja siis makstud, see ei olnd hea ma arvan kuna küsisid peagu 2 korda rohkem kui olin eelnecalt bookingust vaatand.

Lugesin ise samuti seda Ettemaksu ei broneerita aga kahjuks selle hotelli ja hinna juures on kirjas 1 x "Standard - Kaheinimesetuba, Double - Merevaade - Tasu ei tagastata - Hommikusöök hinna sees"

Tühistamine: Palun võtke teatavaks, et Teil tuleb kinni maksta kogu broneeringu maksumus juhul kui broneering tühistatakse või seda muudetakse. Teil tuleb kinni maksta kogu broneeringu maksumus juhul kui broneering tühistatakse või seda muudetakse hiljem või klient jätab kohale ilmumata . Ettemakse: Broneeringu tegemise päeval broneeritakse tagatisena krediitkaardil kogu broneeringu maksumus . Maksud ja teenustasud: 8 % suurune käibemaks on hinna sees. linnamaks ei ole kohaldatav. teenustasu ei ole kohaldatav.

No kui minek juba 3.jaanuaril, siis virtuaalkaart ju veel kehtib? (kui ma õigesti mäletan, kehtib see vist 30 päeva?). Kui see nii on, siis ei tohiks probleemi olla. Kohapeal uurid välja, kas nad võtsid aha krediitkaardilt kohe maha või ei võtnud ja siis maksad kohapeal.

ma ei ole veel teind :D aga pm nagu siestasin andmed ära tahsingi näha tingimusi ja siin arutada kas on võimalik üldse nii. Eks ma proovin ära. Ja nii palju veel oletab, et präägust lheb raha maha. Ning hotelli saabudes soovivad, et ma maksan siis peaks tavaline visa deebetkaar toimima? aga kuidas selle tagatisega jääb või kuidas nimetatakse broneeringu summaga mis maha läks ? kas see vabaneb kohe ?

Kui raha broneeritakse ja võetakse kaardilt maha, siis ei pea enam kohapeal sama asja eest ju maksma. Siis oleks hotelli eest tasutud krediitkaardiga ja raha maha läinud. Mõnikord on nii, et raha maha ei võeta (seda sa ju näed oma internetipangas, kas ja mis tehingud on kontol tehtud), sellisel juhul saab kohapeal valida, kas lased sellelt samalt krediitkaardilt raha maha võtta, või maksad muul viisil.

Kui Sul aga broneeringu tegemisel broneeritakse kaardilt raha ära, siis ei ole ju muret. Sama raha jääbki ju makstuks toa eest.

Seda ma sooviksingi et kohe saaks makstud ja raha maha, et ei ole probleemi sellega enam. Aga ma eelnevalt lugesin agado booking võtab raha kohe maha ja on tasutud =? sain õigesti aru..ma leidsin sama hotelli sealt sama hinnaga. Et äkki oleks mul mõistlik seal ära proovida oma virtuaalse krediit kaardiga?