Hotelli broneerimisest

Tere! Kas keegi teab või mäletab sellist lehekülge (mingisugune hotellide broneerimise leht), kus said sisestada oma pakutud hinna ja siis võtab hotell sinuga ühendust, kui sinu pakutuga nõus on! Tegu siis nagu viimase hetke pakkumisega, kus on vahel hea vedamise korral võimalik imesoodsalt päris kobedasse hotelli pääseda! Ise olen kahjuks selle unustanud (kasutasin 4 aastat tagasi, superhea mälestus jäi)Keegi siitsamast foorumist soovitas!

Mõtled ilmselt Pricline. USAs viimasel reisil sai rohkem kasutatud Hotwiret, seal on kohe soodushinnad näha, ainult hotelli nimi puudu, mille saab ka tihti teatud nipiga kindlaks teha.

Tänan vastuse eest, aga ei olnud eelpoolnimetatud! Oli midagi sellist, et sisestasid piirkonna (linnaosa vms.) ja tärnid, siis oma pakutud hinna! Minu mäletamist mööda ei näinud enne isegi, milline hotell sulle vastab. Selline paras põrsa kotis ostmine, aga sai NY-s Manhattanil kahekesi 50 dollari eest 4`hotellis mõnutsetud! :)

No sa kirjeldad ju täpselt Pricline, piirkond, hind, tärnid:P Teist sama süsteemiga kohta siin sulle vaevalt soovitati!

Kuidas te priceline'ga saate bronni teha, kui on Eesti krediitkaart? Mul näitab ainult USA või Canada valikuvõimalust. :(

Kui valida paremalt ülevalt keelks English (UK), siis peaks õnestuma.

Õnnestus, aitäh homeuser. Hakkas päris huvi pakkuma see Priceline. Kes on kasutanud, mitu päeva ette olete parima diili saanud? Teeme septembris cross-country tripi USA idarannikult läänerannikule, alustuseks oleme 3 päeva New Yorgis ja tripi lõpus 3 päeva Las Vegases - need ööbimised tahaks Priceline'ga ära broneerida või kui Priceline õnge otsa ei hakka, siis tõesti järgmise sammuna Hotwire'iga. Muud ööbimised võtame kohapealt (kui netti saame, siis võib-olla samadest portaalidest, aga kui ei saa, siis oli plaanis koha pealt tee pealt võtta) ja osa ajast läänerannikul ja rahvusparkides saab ka matkaautos magada. Hind iseenesest ei ole väga oluline, AGA kui siin keegi kirjutab, et sai 4* hotelli Manhattanil 50 USD eest, siis tekib kerge hasart küll, et milleks siis rohkem maksta, kui saab võib-olla ka midagi soodsamat välja õngitseda :) Igal juhul väga sooviksin kuulata tripikate isiklikke kogemusi Priceline'iga ning tänan juba ette heade nippide ja ajastuse planeerimise nõuannete eest.

... lugesin läbi betterbidding foorumi ja sain juba targemaks :)