Hotels4u

Olen siiani kasutanud booking.com teenust, aga eile leidsin mulle huvipakkuva hotelli tunduvalt soodsamalt hotel4u.com lehelt.

Kes on kasutanud, milline on kogemus?

Olen mõned korrad kasutanud. Peab oma majutuse aegades kindel olema, sest peab ettemaksu või kogu summa (sõltuvalt bronni ajast) ära maksma ja tühistamise korral ei saa kõike tagasi. Osad pakkumised on siiski soodsad ja kui soov kindel, siis anna minna.

Olen kasutanud mitmeid kordi. Praegugi üks broneering tehtud 05/2013 Türgi. Väga hea ja kasulik bronneringusait mida julgen kindlalt soovitada on veel alpharooms.com Näiteks meil oli tehtud bronn Egiptuse hotellile, siis kui nad seal mässama hakkasid ja meie reisibürood kõik reisid tühistasid. Sain alpharooms'ist kogu hotelli broneeringu raha tagasi 100% samal ajal, kui meie bürood nõudsid mingeid administreerimise kulusid...

Tänud! Eks lisan siis kunagi enda kogemuse, kuidas läks :)

Tekkis ikka veel üks küsimus. Kui bronn on tehtud Hotel4u kaudu, ja kohe kõik tasutud, kas siiski tuleb hotellis pärast midagi juurde maksta? Pean silmas mingit turistimaksu jms. Jutt on Egiptusest.

Meie küll ei pidanud,kasutetud lisateenused ainult.

Kindlasti mitte! See on vist booking.com teema. Hotels4u, alpharooms, youtravel, travelrepublick jne. Nendel maksad ikka selle summa, mis broneeringut tehes näitab(üldjuhul on hotellimaksumus+ mingi admin.fee nt. 20.- euri). Võtad välja prinditud voucheri kaasa, paned hotelli check inn'is letti koos passiga ja kogu moos. Minu meelest väga hea võimalus puhkuseid pikemalt ette planeerida. Otsid soodsad lennud- otsid soodsa hotelli- maksad deposiidi- ja millalgi mõned kuud enne reisi maksad lõpliku hotelli maksumuse. Saab kulusid hajutada...

Võin jagada kiidusõnu Hotels4u.com lehele. Ostetud hotellituba maksis 403eur, samal ajal kui nt booking.com küsis 769eur. Ja midagi hiljem ei lisandunud, nagu ma hirmsasti kartsin. Transfeeri võtsin samuti sealt, perele edasi-tagasi 12eur. See oli küll ühistransfeer, aga kuna kedagi teisi peale meie ei olnud,võin nimetada seda privaattransfeeriks. Järgmisel korral võtan kindlasti sealt samast hotelli, või ThomasCookist.

Maksta tuli kõik kohe ja kkorraga, broneerides.

Julgen samuti soovitada! Ja tõepoolest nendel on väga head pakkumised. Olen neid ise kasutanud ja kõik toimib väga hästi. Lisaks võid alati vaadata lowcostholidayd, see on samuti järele proovitud ja pakub ka soodsaid variante. Olen neid saite kasutades saanud oma broneeringud alati soodsamalt, kui booking.comilt.