Hua Hin

Millises rajoonis valida hotell Hua Hinis.Kas on olemas ka mingi rand,kus lebada? Sooviks oleks kindlasti,et hotelli juures oleks ka bassein ja päevitustoolid,et ei peaks iga päev kuhugile kaugemale minema. Kas Bangokist on mõtekas võtta takso interneti saidilt?

Terve Hua-Hin on ranna ääres,ning hotelle basseinidega küllalt. Aga kui tahtmine ka linnas kolada jne, siis vast ikka kuhugi soi 45e ja market village vahele. Muidu ka khao takiapi kant normaalne, aga sealt pidi tuk-tuk linna olema 200 bahti. Mina pole kunagi taksot netist ette võtnud.

Tere Naksitrall! Kas oskad ehk soovitada Bangkokist Hua Hin'i suunas jäävaid saarekesi? Selliseid, kuhu paariks-kolmeks päevaks Bangkokist lebotama minna ja mis poleks eriti shopingulised ja basseinidega? Aastaid tagasi sai kiiresti ja mugavalt Koh Changil käidud, aga kaardi vasaku poole rannik veel avastamata. Chang nati "touristy" juba ka.

Ega seal neid polegi nagu, tuleb ikka edasi minna. Seal tulevad Samui jne. aga need turistikad.

Jah, paari-kolme päevaga käib ära ainult Koh Changil - see on Bangkokist hästi toimima pandud liin. Ometi räägivad mõned veel tänapäevalgi, et Tais leidub Robinsoni-tüüpi saarekesi. Aga LP neist muidugi ei iitsata. :)

Oleme jaanuaris-veebruaris esimese nädala Hua Hinis. Tai lõunapoolsed kandid ja saared läbi käidud ja enam ei läheks. Pole ka eesmärk iga paari päeva tagant pakkida ja edasi liikuda. Seega edasiseid plaane ja bronne pole teinud ja huvitab, kas olete Hua-Hinist võtnud trippi Birmasse? Kuskilt jäi silma, et selline võimalus on. On keegi käinud ja mida kostab? Lisaks peab üks Naksitrall Hua Hinis söögikohta, kust võiks läbi astuda ja käivet tekitada. Kahjuks ei leia selle koordinaate või ma ei oska otsida.

Birmasse mitmesse kohta saab hõlpsasti Air Asiaga. Ise olen Hua Hinis ja veebruari keskel Bangokist Mandalaysse.

Valige hotell keskusesse,rand sealsamas, basseini olemasolu ei oma keskuses tähtsust. Takso tellida vastu hotellist või saitide kaudu, mida siin foorumites mainitud.