trip-krainetrip-ukraine-dark
Hurgadast El Gounasse kõige soodsamalt?

Kuidas saab kõige soodsamalt Hurgadast El Gounasse? Lugesin foorumist,et saab ka laevaga, kuid sõit päris pikk. Mõtlesin hommikul minna ja õhtul tagasi,sest hotell on hurgadas. Palju oleks mõistlik takso eest maksta või läheb mõni nn. liinitakso/marsa? Vahemaa peaks olema umbes 30 km?

saab ka bussiga ja need sõidavad päris tihti. Samuti võid minna marsaga, aga siis tuleb hind enne kokku leppida ja kindlasti täpsustada kas see vastab ühele inimesele või kogu kambale.

Kas on keegi hiljuti Hurgadast el Gounasse sõitnud? Mis on marsa või taksojuhile mõistlik hind maksta sellise otsa eest? Tean omastkäest, et hinda peab alati alla kauplema või öeldagi kohe, omahind. . . . Trip.ee lisas postitusele suurtähed!

Mis sa nende laevadega seal mässad, vahemaa ju väike. Võta arvutusmasin ja korruta vahemaa bensuliitrihinnaga (ca 2,4 poundi), lisa sinna pisut kohalikku raha juurde, et kõik rahul oleks ja asi lahendatud.

Saab sõita kohaliku bussiga, hind valgele 10 poundi, kuid seal sõita ringi pisiliiklusvahendiga ka 10 poundi. Kuna linn asub saartel, siis on vahemaad jalutamiseks kyllalt pikad. õhtul tagasi sõites kysivad taksojuhid väga krõbedat hinda, seega tagasi sõita on kasulik bussiga. Taksosõit sinna-saab kaubelda 50pundi, kuid tagasi juba sellise hinnaga ei saa. Parem oleks juba siis terveks päevaks takso kaubelda-tuleb odavam kui kaks korda taksot võtta. Merereisil-saate sõita paadiga kanaleid pidi, käite akvaarumis kalu vaatamas, laeval on söögid-joogid ja pyyate kalu, snorkeldate, hind 30 dollarit tänavalt ostes.

siis kust ma saan bussi peale minna El Daharis või Sakkalas, et sõita El Gounasse? Tänud vastajatele:)

Kui Sakkalast bussiga sõita El Dahari lõpp-peatusesse e turu juurde, siis sealt tuleb otse üle ringtee jalutada ja minna Egypt Telecom majast (jääb vasakut kätt) natuke mööda ja oletegi El Gouna bussipeatuses (Telecom majast üle tee).