hurghadasse lastega puhkama 10-17.03

10.-17.03.2014 koos 12 aastase poisiga ja 5 aastase tüdrukuga hurghadasse. endisesse albaros aqua blu hotelli, praegune nimi pickalbatros sea world. kas keegi veel lastega tulemas. kas keegi on ehk külastanud ühepäevaselt titanic resort aquaparki, kui palju maksab ja kas saab üldse väravast ühepäevast piletit osta. ehk oskab keegi ka seletada, kuidas meie hotellist sinna mõttekas oleks liikuda. mõtlen just nimelt resorti. sinbadis ja jungles oleme käinud

hhheeeiia, kas keegi vastab kaa

Oleme samal ajavahemikul Hurghadasse minemas. Kaasas 2 last 5 ja 7. Hotelliks Titanic Beach and Spa Aquapark

seal ka mõnus lastega olla, aga kahju, et mitte meie juures. lastel on vahel nii igav, kui omavanuseid ei ole.

Tere. Meie lähme 11.märts Sindbad Aquasse. Kaasas 11.a. ja 4.a., aga mul pole õrna aimugi, kas see jääb teist kaugele. Sain aru et te olete Sindbadis käinud. Kuidas rahule jäite? Me esimest korda üldse Egiptusesse :)

Oleme, veepark oli mõnus, tegevust ka jagus. Tuba oli veidi kasin. Millisesse hotelle lähete, seal 3 hotelli. veepark on resortis, samas kõige maitsvam söök on üle tee, beachis. seal ka veeliumäed. ma ise ka juba kahetsen, et sea worldi võtsin, aga suht tobe samasse kohta minna, seda enam, et see tuba resordis.. tõesti oli kasin võrreldes teiste hotellidega. . Mul on plaan lastega vähemalt päevaks ikkagi kuhugi veepargiga hotelli minna. kõige rohkem meeldis jungle aquapark, aga seal olime alles oktoobris, ehk tulemegi teile külla D. tundub, et laste vanused klapivad ja eriti kaugel te vist ka ei ole D. kui ekskursioone või snorkamist hakkate võtma, käige enne ukrainlase büroos ära, mis mac donaldsi kõrval, kohe hotelli juures.. kui nüüd täpselt mäletan, seal oli ikka palju odavam ja samad ekskursioonid. aga kirjutage, äkki saame kokku või helistame D

veel, mõtlesin, et ei räägi, aga ehk peaks hoiatama. Meie olime resortis, esimesel korrusel. kohtasime tihti vannitoas tarakane,megasuuri, must mmes oli üllatusnud, et need meiele ei meeldi.kartsime kõige rohkem, et koju toome.veel käisid jutud, et mustad ise varastavad rannarätikuid, et raha sisse kasseerida.ühel venelasel igatahes tõmmatigi rätik rannas ära. klaaspõhjaga laev väljub sealtsamas,teie juures,aga kui käisime laeva juurest küsimas,palju maksab,siis esitati kirves hind.rannahotelli juures bassein on soojendusega,see,kus veel mäed on. merreminek on mõnus liivane. ida naabreid seal hotellis mega palju, aga ka eestlasi oli meie ajal, detsember üle-eelmine aasta ,väga palju

olen käinud Sindbadis 3 korda ja pole kunagi tarakane näinud...

Minu meelest väga hea veepark oli Jungle Aquaparkis. Jääb küll keskusest kaugele. Kui kesklinna poolt sõita, siis Sindbadist ja Titanikutest veel tükk maad lõuna poole. Aga lõunasöök on rikkalik ka veepargi külalistele. Minu teada on kõik veepargid avatud kõigile soovijatele. Kes siis lisarahast ära ütleb, eriti praegusel turistivaesel ajal. Ja lapsi on ka kindlasti igas veepargiga hotellis küllaga. Lahedat puhkust!

Meie oleme SINDBAD CLUB AQUA HOTEL-s. Ilmsalt enamuse ajast veedame siis kas rannas või veepargis :D
Kuna me esimest korda üldse Egiptuses, siis on väga hea teada kõike seda infot, et kus, mis ja kuidas :)
Ma väga loodan, et ma ühtegi tarakani hotellitoas ei kohta :) See päris hirmutav.
Küsin veel sellist asja, et kas vastab tõele, et hotellitubades seife ei ole? Kuskilt jäi mulle kõrvu selline jutt, et ainus seif on hotelli receptionis, mida saab lisatasu eest siis kasutada, aga minuarust see ei ole küll eriti nö. turvaline variant :)
Ja kokku võiks küll seal saada, siis oleks lastel ka huvitavam - saavad mängida omavahel :)

no meie olime resortis ja seal oli küll seif tasuta, aga jah retseptsioonis. Hoidsime raha ja passe seal ja midagi ära küll ei kadunud. tarakanid olid vannitoas ja ma ei tea, kas kõrgematel korrustel oi, aga esimesel küll. ahh, oigi väike vaheldus D. elamus omaette.

Meie lähme 15-22 märts Hurghadasse ja peatume Ali Baba Palace-s... siin foorumis on küll vähe tagasisidet selle hotelli kohta...
Aga meil kaasas siis 2 poissi, reisi ajal 8 aastaseks saav ja 3 aastane. Nende vanused olid ka üks põhjus, miks me ei võtnud veepargiga hotelle, sest 3 aastasel pole seal midagi eriti teha.. Kui 8 aastane tahab, siis võivad kohapeal isaga minna. Ma ise pole ka suurem liumägede austaja :D

Oi, kolmeaastasele on veepargi väikelaste bassein nagu loodud! minu omad mulistasid esimest korda 2a6k ja 4a2k, neljane proovis kõik mäed järgi, kahene ainult leebemad :) ja need on tüdrukud!

loomulikult ei pea minema ja keset talve korraks tulles piisab neile ka ainult basseinist-rannast suurepäraselt. lihtsalt et - veeparkides pole ainult suurte liumäed, seal on ka väikeste osa harilikult, päris eraldi ja madalas basseinis.

sinbadis ja jungle park-is küll mõnus väikeste laste veepark ka,

Minu soovitus neile, kes enne käinud pole. Päev, soe päike ja meri kasutage lebotamiseks, päevitamiseks. Kui on vähegi soovi ja huvi shopata või linnas jalutada, siis on seda tark teha enne või pärast õhtusööki,kui on juba pime, aga magama veel ei taha minna ja juua ka enam ei jaksa :-)

Ma lihtsalt usun seda, et mu lastele on piisav elamus ka päev otsa basseinis sulistada ja ei pea kartma ehk ,et huuled peale 15 minutit siniseks lähevad :) Ja nagu siin lugeda võib, siis võib vabalt minna Titanic Aqua Parki, lihtsalt pilet tuleb osta. Kas keegi teab, kui palju see pääse sinna maksab?

soovitan lastele ka jungle aquaparki, väga mõnus, nii suurtele kui väikestele . sinna saab ka väravast ostetud piletiga.

Meiegi 11.03 minemas Sindbad Aquasse. Peale 6 täiskasvanu ka 11-aastane poiss