Ilm Phuketil ja Krabis

Tere, kas keegi oskab öelda, kuidas praegu Phuketil ja Krabis ilm on? Tuleme ise 20.12 Phuketisse ja vaatasin, et siis lubab nädal aega järjest äikest ja vihma. On see väga tõenäoline? :(  ei oleks väga vahva... Krabisse liigume edasi 28.12, siis lubab praeguse seisuga veidi paremat ilma pilves selgimistega.

On äkki mingeid usaldusväärsemaid lehti, kust phuketi ilmaennustust jälgida?

see on võimalik, neil on seal praegu wetseasoni lõpp aga nii pikalt ette ei tasu seda ilmaennustust tõsiselt võtta, kuigi eelnevatel aastatel on juba novembris ilmad head olnud. Üldiselt kõige parem ja stabiilsem ilmaperiood on phuketil jaanuari keskelt kuni aprilli keskpaigani.

Krabis olen vihmaperioodil olnud ja nädala jooksul sadas vihma ühel päeval ca. 2h. Enne minekut uurisin selle vihmaperioodi kohta ja jäi arusaam et sellel perioodil sajabki heal juhul korra päevas litakas vihma ja peale seda on jälle päike väljas, midagi sellist nagu meil, st. 2 nädalat tibutab jutti, ei ole.

Olen praegu Phuketis.Selle nädala jooksul on vaid korra õhtul äikesevihma paar tundi tulnud.Ilmateade lubas iga päev vihma.

Hei!

Ära sellest küll end heidutada lase, läksin samamoodi Krabisse nädal tagasi peas mõte, et saan korraliku vihma kaela, reaalselt sadas nädala jooksul ainult ühel päeval 30 minutit maksimaalselt, mis oli ülimõnus vaheldus 35 kraadisele soojusele.

Mõnusat reisi sulle!

Hetkel olen Krabil.Ilm on  palavalt päiksepaisteline;)

Ilm on Phuketil väga hea momendil! Täna 05.12.18 oli 31°C varjus.