Viimased kommentaarid

see on võimalik, neil on seal praegu wetseasoni lõpp aga nii pikalt ette ei tasu seda ilmaennustust tõsiselt võtta, kuigi eelnevatel aastatel on juba novembris ilmad head olnud. Üldiselt kõige parem ja stabiilsem ilmaperiood on phuketil jaanuari keskelt kuni aprilli keskpaigani.

Pagasiga on see, et kui kogu lendu teenindab üks lennufirma siis nad võivad su pagasi läbi transiidi otse jätkulennule saata, seda tasub alati küsida kui teed CHECK-INi, sest nemad määravad selle pagasi kleepsu peale, kui aga ise tahad välja võtta KL lennujaamas siis anda sellest kohe ka check inis teada. Kui aga erinevad lennufirmad teenindavad lendu siis antakse su pagas sulle KLis tagasi ning hommikul pead pagasiga uue check ini tegema. Rääkides terminalide vahelistest üleminekust, siis kui su lennud püsivad ilusti graafikus on 1. 25 h igati piisav aeg, et terminalide vahel liikuda. Suurema tiheduse puhul võtab see aega 45 minutit, et ühe terminali tagumisest otsast, teise terminali tagumisse otsa jõuda. 

Taisse tagasi minnes ja tagasilennu piletit näidates ei tule mingeid probleeme,saad nö uue turisti pääsu kuuks ajaks jälle.. Sinu reisiplaanide puhul ei tohiks sul ühtegi probleemi Taiga esineda,Rääkides aga 8 dollariga elamisest seal päevas siis ilma majutuseta saaksid seal hakkama kui marketitelt toitu osta ja vett tarbida,majutus ise maksab ca 8 dollarit päevas seal,see on siis ca 275 bahti.Liikumine on seal vast kõige kallim asi,taksod on üldiselt alates 500 bahtist aga saab kaubelda,oleneb kui kaugele lähed ning rolleri rent madal hooajal on ca 2000 bahti kuuks.. plus kütus mis on ca 60 bahti paagitäis.. niiet eelarveks pead kindlasti rohkem arvestama kui 8 dollarit päev..

lennu ajal täitsid selle immicardi ära ja ei olnud mingeid probleeme sisenemisel,et oleks vaja olnud tagasilennu piletit kui lähed kuni kuuks,kui taotled seal olles 3e kuust viisat siis on vaja immile esitada väljalennu pilet aga selle nö vuffel pileti saab sealt u 600 bahti eest..