Ei maksa alati kindel olla selles, mida silm näeb! Kuna ma ei usu, et selle reedel üles pandud teema kohta kellelgi ütlemist pole, siis tuulutasin veidi pealkirja. Ilmselt on vanad tripikad tavalistest ilmaküsimistest nii tüdinud, et ei viitsinud ilmateemat klikata ja teisi uudishimulikke ka polnud. Ma mõtlen, päris huvitav võiks olla selliseid totrusi vahel teistega jagada muu tõsisema teema vahel ja nalja visata tripi külastajate asemel hoopis kellegi tundmatu üle.

Ma siin mõtlen ka, et näen valesti trip.ee kella :)
Tegelikult, eks ikka naeran, aga alati ei hakka kommenteerima :)

No tere talv, kust sellist jama küll võetakse :)

Sattusin ka paar aastat tagasi juba imetlema, mis huvitavaid linnu Eestis leidub. Samas, Kolõvan ju Tallinna ammune nimi ja punased mäed võiksid äkki Lasnamäge tähistada? Eri linnajagudes võib temperatuur vabalt paar kraadi erineda :) Kahju, et kaarti juures pole. Seal annab muideks ka valida ühe ja kahe N-ga Tallinna vahel, ilm oli sama. Ja mingi "Sarde"-nimeline koht, mida ei suuda millegagi siduda.
Aga jah, tekib küsimus, kui tõsiselt CNNi ilmainfot peaks võtma...

Ma arvan, et CNN ilmasait on USA koht üsna täpne... Ega keegi vist polegi siin seda soovitanud. Kõige popim on ikkagi vist wunderground. Ise olen rohkem weather.yahoo fänn. Siiamaani pole väga tünga saanud. Pigem võib EMHI-lt pasunasse saada :PPP

http://weather.yahoo.com/Estonia/ENXX/regional.html (nohhh...Pjarnu on muidugi lahe)
http://www.wunderground.com/global/EE.html (khmm...no krt, kust mujalt Tiirikoja ilmaennustust saada võiks??? Või ntx 2005.a ilmaajalugu??? Ahhh???)