Veebruaris imikuga Hurghadasse

Lähme imikuga veebruari keskel Hurghadasse. 

Andke nõu, mida sinna riietest kaasa võtta, nii endale kui imikule? 
Kuidas seal ilm on veebruari keskel? Päevitada ja ujuda?

no ilma ennustusi kui ka reaalaeg netis olemas, kas tahad saada copy pastet?

Jahe on. Veebruaris on talv seal. Jah, internetist vaatad, et päeval on nt kuni 24 kraadi sooja. Aga see ei ole meie suvine 24 kraadi, vaid aprilli ilm- päike paistab, aga õhk on tegelikult ebameeldivalt jahe. Nädal tagasi just oli endal kogemus- temperatuur +20, aga turistid käisid kampsunite ja jopedega, basseini ääres päevitada isegi ei üritatud. Minul oli see tööreis ja maksti kinni, enda raha eest talvel Egiptusesse ei läheks. 

Jaanuar ja veebruar kõige jahedamad kuud seal. Päeval päikese käes, varjulises kohas on täitsa soe, päevitada ikka saab, õhtud ja ööd jahedad. Kunagi käidud ja õhtuti olime õues vatijopedega. Seega võtke soojemad riided kindlasti kaasa. Ujuda saab, aga ei ole just kõige soojem. Paljudes hotellides on siiski soojendusega basseinid. Merevesi sõltub täiesti aastast, aga no väga palju külmem suvisest Eesti mereveest ei ole nagunii :-)

Käisime kunagi veebruaris, päevitada sai päeval kuskil 3-4 tundi tuulevaikses kohas. Imikule on vesi ilmselt nii meres kui basseinis külm, kui just ei ole soojendusega basseini. Suuremad lapsed jalgupidi meres sulistasid küll ja käisime isegi ühel snorgeldamise reisil, kuid ega see vesi ka täiskasvanule väga soe ei tundunud.  Õhtud/ööd on jahedad aga peaks siiski piisama kevad/sügis jopest, lapsele ka kampsun kaasa et vajadusel saab alla panna või siis olla vaid lihtsalt kampsuniga kui on mõni soojem õhtu. Kõige külmem oli varahommikul läbi kõrbe Luxorisse sõites, bussi konditsioneer oli minimaalne ja bussis oli heal juhul 5-10 kraadi ainult sooja, kõik haarasid rätikud või tekid /mis muidu olid ujumiseks/päevitamiseks mõeldud) endale peale.