India, Goa

Teab keegi, palju maksab nädalaks auto koos juhiga? Kas hind on aja järgi või km. või mõlemad kokku? Kui sõita ringi, kas peab juhile öömaja muretsema, või on see tema probleem, kus magab? Tänud!

Vaadates reiside alguspunkte Helsingist ja Stockholmist Goa-sse torkab silma meeletu hinnavahe võrreldes Tallinnaga, mõistagi siinse reisija kahjuks.
Milles on iva, või saan ma millestki valesti aru?

Huvitab, palju maksab Indias auto rentimine koos juhiga?

Võib maksta 1300 kr inimese kohta, võib maksta 4000 kr inimese kohta. Arvestatud on vähemalt kaks inimest autos.

Max 1200 kohalikku raha,see on umbes 350 -400 kr päeva eest.Ise ei maksnud rohkem

Palju selle 1200 rahaga päevas sõita ka sai? Pakun, et mitte üle 150 km.

Soovitan võtta rollerid, aprillis maksid 200rs ööpäev ehk 56 kr ööpäev. Kütust müüakse igas putkas.

Kui sõita ei oska, siis kas on lootust, et saab sellegipoolest laenutada?

siis kõrvallükkamiseks ve?

Just! :D
Ei, tegelikult pidasin silmas, et kas siis saab laenutada, kui lube tehtud pole.

Rollereid laenutati ilma juhilubateta ja ka ilma igasuguse tagatiseta. Ei kirjutatud ka andmeid ülesse. Tuleks tähele panna, et reg.number oleks kollase ja mustaga, teist värvi numbriga turist sõita ei tohi.

Sai kah rollerid võetud. Kuna kollaste numbritega olid kõik väljas, anti valgetega ja öeldi, et kui kinnipeetakse öelge, et sõber andis tasuta kasutada. Peetigi kinni, kuna sattus olema tagasisõidu ajal teel politsei poolne suurem kontroll. Kuna rolleri dokumente kaasa ei antud, vormistatati protokoll dokumentide puudumise kohta ja 100rp võrra jäin vaesemaks. Sinu jaoks ei ole vahet, kas on kollane (kommertssõiduk) või valge (erasõiduk) number, see rohkem sõiduki omaniku mure, tema ei tohi seda raha eest rentida.