trip-krainetrip-ukraine-dark
India Goa hotell Colonia de Braganza

Kui keegi on seda hotelli külastanud või selle kohta midagi kuulnud siis oleksin igasuguse info eest tänulik.

Minu arust täitsa tavaline ja normaalne 2 tärni hotell

Mina ka sellest hotellist huvitatud. Kas oleks võimalik natuke täpsemat kirjeldust saada?

Jaanuaris samas hotellis. Loetelus nagu nad kõik ühel tasemel. Asukoht on talutav. Olin paar aastat tagasi Ticlos, mis jääb Bragansale päris lähedale. Kui on uut infi, andke teada(teenindus,olustik jne).

Mis Goa rannas see hotell on ja mis selles hotellis erilist on? Rough Guide India raamatust seda ei leia...

On keegi selles hotellis hiljuti olnud? Kas san.olukord väga hull? Teennindus jne.. Tänades K

Olime seal enne jõulupühi 2 nädalat. Kokkuvõttes jäime väga rahule, saabumishommiku shokk möödus enamusel paari tunni jooksul ja oli tingitud tillukestest sipelgatest ja sisalikest, kes elasid meiega samades ruumides, kuid inimesi ohustamata.Üldjoontes puhas ja akuraat. Tabalukud, 2 tk. tuleks endal kaasa võtta. Väga hea restoran õhtuseks söömaajaks on suht lähedalasuv, u.500 m., Ticlo hotelli resto. Hinnad seal soodsad ja teenindus vägagi viisakas. Hea koht kulinaarseteks naudinguteks on veel restoran Nirvana, mis asub Calangute 2. keskuses nn. Little Italy kõrval, u. 2km. jala Fraganzast.Ja tellige Sizzler mereandide või kanaga!!! Samuti Chicken Cafreal, Tandoori Masala Chicken Tikka, King Prowns etc. Calangute peatänavast randa minnes, pöörates vasakule, u. 600 m., kohtate rannahütti nimega Jollyboys, seal peaks lehvima ka meite lipp, on meie poolt soovitatud lebola. Söödeti, joodeti hästi, lisaks valvati ka meie maist vara. Tervitage Indreku poolt!

Tänan info eest! Meil ka märtsis Goasse sõit ees ja peatume Colonia de Braganzas... Kui seal sitikaid nii külluses,kas tuleks punane Raid kaasa võtta? Otsime ka selle rannahütti üles ja tervitame Indreku poolt!

Mina olin ka 2 nädalat selles hotellis. Meil ei olnud kahjuks ühtegi putukat ega sipelgat ega miskit kodulooma hotellitoas. Toad olid puhtad ja korras, koristati koguaeg ja kui vahest unustatigi(nende eripära) siis vastuvõttu teatamisel oli asi ka kohe lahendatud. Sõin ka õhtuti hotelli restoranis väga maitsev samuti-tegu kalaga siis.

Taba tasuks kaasa vaid võtta seifi jaoks, kuid seda saab laenutada ka kohapeal lisatasu eest.

Millal täpsemalt Indiasse minek on, kas omal käel või Traveliniga? Meie peatume samas hotellis 9-24 märts.

Ikka Traveliniga ja 9-24 märts...!!

ja peatuvad Colinia de Braganzas.... võtke ühendust m: rewa@hot.ee

milline rand selle hotelli juures on, kas puhas või must? hotelli kirjelduses seisab, et konditsioneer lisatasu eest, kuid ventilaator on olemas. kas ilma konditsioneerita sureb väga kuumuse kätte ära? milline on hotelli bassein ning kuidas toad välja näevad? äki lisaksite sellest hotellist pilte kah.

Olin samas hotellis 2 nädalat.Soovitan küsida kindlasti IIkorrust,I ei ole rõdu ,tekib prob.riite kuivatamisega.olime ilma konditsioneerita,normaalne.Nägime toas väikest sisaliku,sümpaatne loomake,ilmselt oli sipelgate jahil.Muidu oli igati norm.hotelli tuba.Koosneb nagu kahest toast,mida eraldab väike nish ,kus võimalik midagi valmistada.Olemas on ka külmkapp.Hotelli siseõuel on korralik puhas bassein ja lamamistoolid.Selle hinna kohta on OK!

Suured tänud info eest. Võiksid kirjutada pikemalt, näiteks mida sinna kindlasti kaasa võtma peaks jne. Tänud

Oskab keegi öelda või soovitada, millised tabalukud (kui suured) tuleb kaasa võtta?

Kumba neist kahest hotellist eelistada?

Kaasa võta ikka suveriided,soovitan kaasa võtta ka rannalina,sest mis on hotellis jääb seal kuivatamiseks.Kui soovid minna dzunglituurile,siis ööbimine on telgis ,sel juhul on hea kui on midagi soojemat kaasas,sest õine temeratuur oli 15 kraadi.Ostsin ka väikese tabaluku ,kasutasin seda kohvri lukustamisel,sest seal hoidsin passi ja raha.aGA ukse ees oli olemas korralik tabalukk.Sääskede vastu võib vajadusel osta seal apteegist vastavat kreemi.tubades on olemas sääsetõrjevahendid.Kõik on seal väga odav.Hind tuleb kindlasti kõvasti alla kaubelda.Soovitan minna ingo ööturule,võtke 4peale takso see maksab 100rs.Soovin mõnusat puhkust!

on väga sõbraliku teenindava personaliga hotell.Kui oled nendega viisakas ja naeratav ootab sind iga päev toas üllatus.Kuna linu ja käterätte vahetati iga päev siis käterättidest tehti voodi peale huvitavaid skulptuure.Kui aga hommiku oli kiire minekuga siis pesti isegi toas olevad nõud ära.Mingid elukaid seal ei ole.On kaks hotelli vallatut kassi.Moskiitode jaoks pannakse restoranis vastavad suitsuküünlad laua alla.Veel ka lukustusest.Lugesime ka artikklit-võtke kaasa tabalukk.Võtsime nii ta meist kinniselt pakki jäi.Kohvri lukustusest piisab,isegi selle unustasime paar korda lahti kõik oli alles.Üldse on seal väga turvaline.Võid rahulikult ööse ringi käia ilma,et peaksid kartma,baaris võid rahakoti jätta leti serva peale ja ise tantsida-keegi seda ei puudu.Käisime ka dzunglis nii külm seal ei olnud-tavalise dressi panid peale ja oli paras.Nagu tavaline eesti suveõhtu.Kui te lähete aga märtsis siis on ilmad juba soemad.Lõpetuseks Braganza on kindlasti hea valik seal tunned ennast kohe esimesest hetkest teretulnuna ja hubaselt.Sõidame ise tagasi 24.veebruaril-kahjuks Braganzas vabu kohti polnud.

Tänu Sinu soovitusele õhtustasime kohe reisi algul Ticlos ja põhisöögikohaks see meile jäigi, kuna nii odavat õlut(50 ruupiat) ei õnnestunud kuskilt mujalt leida. Toitude hinnad olid ka tunduvalt odavamad kui Colonias ja toidud väga maitsvad.