India transiitviisa.. on vaja või ei?

Otsisin siin foorumis, aga ei saanud infot. Kas siis on Indiasse sisenemiseks transiitviisat vaja kui Delhis (minnes) ja Mumbais (tagasi tulles) on ümberistumine. Lendan Bangkoki ja AirIndiaga. Lennujaamas terminali ka ei vaheta ning olen seal vähem kui 24h. Ja kuidas on pagasiga, saab selle kätte või on tõenäosus kaduma minna?

Viisat ei ole vaja. Endal samuti läbi Delhi reis ees. Võtsin saatkonnaga selles küsimuses ühendust ning nende sõnul viisat vaja pole. Ootan veel vastust igaks juhuks ka meilitsi :)

Ei ole jah vaja. Ise istusin ka ilma transiitviisata Delhis ümber :)

Pagasit Indias kätte ei saa, see pannakse jätkulennule. Kadumise tõenäosus on vast isegi väiksem kui muudel lendudel, sest Delhis transiittsoonis kirjutatakse kõikide edasireisivate inimeste andmed käsitsi paberile, sh. märgitakse ära, kellel on äraantud pagas ja siis minnakse ning vormistatakse neile nii järgmised pardakaardid kui ka viiakse pagas õigesse kohta :) Kui saad lennud kohe Tallinnast sihtkohta ära registreerida, siis käib vast automaatselt. Meil oli kõik "käsitöö" :)

ruta, mina ootan saatkonnalt e-mailile vastust juba ligi kaks aastat :)))

Minul on seda transiitviisat siiski vaja, kuna plaanin lennujaamast lahkuda ja ööbida. Aga kas keegi on viimasel ajal India saatkonnaga suhelnud? Neil on kodulehekülg maas ja telefoni ei võeta ning meilidele ei vastata. Ma pole küll iga päev helistanud, kuid sel nädalal kahel eri päeval pihta ei saanud ei hommikul, lõunal ega õhtul. Tahaksin nimelt oma passi neile saata, kuid viisale ise Helsingisse järgi minna, kuid nüüd ei näe isegi aadressi kodukal ...

Mina sain küll praegu saatkonna koduka kohe lahti, aga kui Sul see ei õnnestu, siis aadress on:

Satamakatu 2 A 8 00160 Helsinki FINLAND

Telefoni lasevad nad tõesti pikalt kutsuda. Meilitsi suhlemine on lootusetu, ma pole ühelegi vastust saanud... Passi saatmine ja ise järeleminek on igati OK kombinatsioon. Vajadusel saab ka nii, et annad hommikul sisse ja saad õhtul kätte. Selleks pead ütlema, et emergency (näit. passi on juba järgmisel päeval vaja mingi teise välisreisi jaoks vms.), maksma Emergency Visa eest mingid eurod (45 vist) ja kõik korras.

Aitäh sulle! Njah, äkki on asi hoopis minu internetiteenuses või mõnes turvaseadmes, kuigi mõni aeg tagasi see kodukas avanes veel mühinal. Ma transiitviisa pärast ei tahaks lisaraha maksta, kallim veel kui viisa ise, aga Helsingisse on lihtsalt ka niisama asja. Aga üks kord ainult:). Natuke tüütu, et seda transiiti pikalt ette ei anta, vaid kaks nädalat enne reisi.

Njah, selgus, et süüdi oli mu tööandja, kes saatkonna "ohtliku" lehekülje lihtsalt blokeeris. Kodus polnud probleei. Loodan, et tegu pole santaažiga, kuna olen töölt lahkumas :). Aga olgu teadmiseks teistele siis lihtsalt, äkki on veel hädalisi.

Transiitviisat ei ole vaja - kontrollitud! Saabusin eile Nepaali reisilt läbi Delhi ja kõik toimis järjekordselt hästi. Ka pagas jõudis imekombel otse Kathmandust Tallinnasse :)