Indoneesia, Jakarta - kuidas sinna saaks odavalt?

Keegi on Indoneesias elanud ja teab? :) Oleks tänulik, kui ühendust võetakse.

Mikk

Tere tulemast Trip.ee foorumisse! Meil on siin selline komme, et inimesed täpsustavad, kas reis algab Koplist või Mustamäelt või kust täpsemalt. Ja mis on küsija jaoks odav? Ja vastused on piiratud nendega, kes on Indoneesias elanud? Mis seal ikka.

5
0

jala saab odavalt

2
2

Mina uuriks alustuseks Skyscannerist et üldpilt ette saada. Seda nii Jakartasse kui Conakrysse, Port-au-Prince, Bangalore'isse kui ka igale poole mujale reisi kavandades. Eriti kuna tegemist kauges saarestikus asuva pealinnaga kuhu juhul kui just naabersaarel pole, siis laevaga hästi ei lähe.

Ehkki iseenesest kõlaks laevareis Tallinnast Jakartasse ideena üsna huvitavalt muidugi!

2
0

Tõenäoliselt odavaim pole mitte üks pilet kuskilt Euroopast, vaid odavlend Aasiast (Kuala Lumpur, Singapur vms), Singapurist viib Indoneesiasse ka laev tunni ajaga, küllap seal edasi on veel eriti odav liigelda busside/laevade/siselendudega.

Nii et sõltub sellest, kui palju aega ja vaeva oled valmis panustama odavusele, aga ilmselt vajad sobivat kombinatsiooni Euroopa-Aasia lend odavalt + edasi kohalike odavlennufirmadega.

2
0

Vanasti sai odavalt Jakartasse läbi Singapuri.

  1. 10:35–15:45+1

    TLLUlemiste -SINChangi

    2 peatust HEL, DOH, 24 t 10 m

  2. 10:45–22:05+1 SINChangi-TLLUlemiste

    2 peatust DOH, HEL 40 t 20 m

Qatar Airways

[€854/ inimene

Singapurist Jakartasse Air Asiaga maksab edasi tagasi pilet 150-200 EUR. Kui see kokku on liialt kallis mine Jakarta lennujaama kodulehele ja vaata millistest linnadest otselennud saabuvad.

https://www.jakartaairportonline.com/flight-status-arrivals-departures/

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased