Indoneesia siselennu piletite ostmine

Tere,
kas keegi oskab nõu anda. vaja osta piletid Jakarta-Sorong suunal ja lennufimaks Xperssair. probleem selles et läbibi momond suunab tiket.com lehele ja sealt tuleb makse kohapeal vastus et tagasilükatud. küsisin tiket.com et kas Master kaarti ei aksepteerita? vastuseks saadeti ey identifitseerimiseks on vaja saata passi panga kaardi koopia (pangakaardil 4 viimast nubrit kinni katta). kas selline tegevus on ohutu? on kellelgi kogemust?

Allan

Tere,

Kogemus on Nusatrip.com-ga, seal vaja enne tehingut chatida klienditeenindusega ja lasta oma kaart nimekirja panna, millega tehing läbi läheb, muidu pannakse raha broneeringusse, kuid tehing läbi ei lähe ja pileteid ei saa. Seal ei küsitud lisadokumente. Kasutasin 3 kuud tagasi c 5 lennu ostuks ja toimis. Olen taas samasse piikonda minemas, kuhu Teiegi ja kasutan neid nähtavasti jälle, Tiket ei vastanud mulle üldse ja ühegi Euroopa kaardiga, mis mul on osta ei saanud.

Tere,
tänan tagasiside eest. Nusatrip kahjuks Xpressairi ei vahenda. need lennud mis seal listis ei sobi kui siis üks aga see nats kallis. ilmselt proovin Tiketis oma kaardi nimekirja panna.
vähemalt teadmine nüüd et vahet pole mis pank ja kaart siselende osta väga lihtsalt ei saa

Võid ka proovida www.traveloka.com
Seal üleval saab valida erinevaid keeli (Indonesia-English, Malaysia-English, Singapore-English jne). Sõltuvalt sellest pakutakse ka erinevaid maksevariante (ja hindu erinevas valuutas). Kui valida mõni arenenum koht (Singapore, Malaysia?), siis äkki on suurem võimalus, et krediitkaart töötab. Indonesia peale tulevad ilmselt kohalikud pangad ja poekassa maksed ja siis ehk rahvusvaheline krediitkaart ei lähe läbi nagu Tiketis.

Ostsin ca nädal tagasi Ticket.com-i kaudu Lion Airi Indoneesia siselennu piletid. Maksin Swedi Mastercard krediitkaardiga, mis on turvaliste internetiostude jaoks registreeritud ja mingit takistust ei olnud.
Sama kaardiga õnnstus probleemivabalt osta piletid ka Sriwijaya Air-i lehelt.

Mina ostsin suvel 2016 nusatrip.com lehelt ja mingit probleemi ei olnud Mastercardiga, ei pidanud registreerima.