Interneeduses keelatud lehtedele ligipääs?

Hei,

nimelt ma siis pesitsen Hiinas, kus vist kõige rohkem maailmas pööratakse interneti lehtede blokeerimisele tähelepanu. Viimasel ajal on nad eriti hulluks läinud oma nn. Chinas Great Wirewall!!

Elik kuda saada keelatud lehtedele ligi? Ise kasutasin ühte VPN serverit itshidden.com , mis kahjuks nädalad tagasi hiinlaste jaoks kah ära blokiti.

Eriline arvutihai ei ole, aga kõik pakkumised on oodatud.

tänud

Kõige lihtsam ja sealjuures legaalne variant on taotleda Hiina valitsuselt luba keelatud lehekülgede vaatamiseks. Avalduses peab olema ära näidatud põhjendus, miks on nende jaoks keelatud leheküljed teile elulise tähtsusega, ilma milleta võib seada Teie edasise eksistentsi kahtluse alla. Kallima variandina saab kasutada satelliidi süsteemi, mis tagaks otseühenduskanali mõne taevase saatjaga ja sealt saab asja edasi arendada. Hinnad peaksid hakkama viie kohalistest numbritest($). Asja võib muuta keeruliseks piirkond. Pole välistatud, et kogu piirkond pole tsiviikasutusega saatjatega kaetud ja vaevalt, et Penatogan teile ligipääsu võimaldab. Kolmanda võimalusena kasuta Eesti numbritega mobiile. Need on need keerulised mobiilid, millega saab surfata internetis. Võib-olla saate sealt omale eluks vajaliku info kätte. Lugupidamisega

Loodetavasti hiinlased RDP protokolli üle 3389 pordi ära keelanud ei ole. Kas su tööandjal või tutvusringkonnas ei ole Eestis oma serverit - selle kaudu peaks olema kõige lihtsam? Windows 2003 puhul ei ole seal midagi keerulist häälestuse osas, küllap muude operatsioonisüsteemidega saab ka asja tehtud.

Windows XP Prol on ka endal kaugligipääsu võimalus olemas, aga siis ei saa seda arvutit keegi samal ajal kasutada, kui sa ise ühenduses oled.

Nad sindrinahad keeravad järjest ühendusi kinni tõesti - see teeb meele mustaks ja ajab suisa baijut jooma :). Aga see selleks.

Tänase päeva so 15 novembri seisuga toimib http://hotspotshield.com/. Ei ole küll kõige kiirem, aga ajab asja ära ja on seejuures tasuta.

on kursis juhuslikult---kuidas Shanghais WI-FI-ga lood on? Kas on laialdaselt levinud, või toimib ainult teatud piirkondades? Ja kas on tasuline?