Iseseisvalt Sri Lankale

Küsimus siis selline, kas keegi on reisinud iseseisvalt Srilankale? Mida soovitate ja millest peaks üldse alustama? Kas reis tuleb ikka odavam kui läbi reisibüroo ja kas tasub üldse hakata sellist asja iseseisvalt ette võtma?

Plaan on minna detsembri alguses.

Kui kellelgi on kogemusi siis oleksin ütlemata tänulik nende kuulamisest.

0
0

võtta auto koos juhiga - soovitan asjalikku juhti kes on väga meeldiv ja heade teadmistega ekskursiooni juht koos oma autoga. Kui temaga eelnevalt kokku leppida, arvestab ta Teie soove ja abistab nii ööbimise leidmidel kui toidukohtadega.Annan siin Sagara E-Maili [email protected] tel No 0776175267 kodu 0112294850

0
0

"Kas reis tuleb ikka odavam kui läbi reisibüroo ja kas tasub üldse hakata sellist asja iseseisvalt ette võtma?"

Hinda ära kriteeriumiks võta, kui valid iseseisvalt või bürooga minemise vahel, see oleneb ikka igast inimesest endast, kumb variant talle rohkem sobib.

0
0

Saksast on lennupileti ja reisipaketi hinna vahe nii 100 euri, seega on üks variant võtta odavama hotelliga pakett nii 650 euri ja siis kohapeal vaadata edasi...

0
0
0
0

Oleme paar korda Sri Lankal käinud ja ikka omapäi - reisibüroost soodsaima hinnaga pilet ja edasi juba ise. Hotelli leidsin kunagi siitsamast Tripist ja olemegi seda kasutama jäänud. Uus reis juba broneeritud lähiajal. Hästi mõistlik on, nagu ka eelpool mainitud, võtta omale giidiga auto. Siis saab täpselt seda näha, mida hing ihkab. Ja jootraha ei maksa unustada... Need giidid taipavad väga ruttu ära, keda tasub turistinänni juurde viia ja keda mitte, pealetükkivat käitumist on väga vähe. Odavuse ja kalliduse mõiste on sellise kauge reisi puhul väga subjektiivne. Laske teha lennukipiletitele hinnapakkumine, internetist leiate hotellide hinnad ja nii see eelarve kokku tulebki.

0
0

Meilgi plaan minna, aga novembri lõpus. Lennupiletid olemas lähiajal peab tegelema ka hotellide ja autodega. Mõte selline, et osad peremajutused pakuvad ka varianti, et tulevad lennujaama, teevad ringreisi (nii pikalt, kui ise soovid) ja siis ülejäänud aja veedad nende hotellis. Lõpuks viiakse ka lennujaama. Tundub esmapilgul üsna mugav ja kavatseme järgi proovida.

0
0

Ka minul ja sõbral on plaanis nädalake Sri Lankal pikema reisi kestel peatuda. Kui te olete endale isikliku juhi võtnud, kes ringi sõidutab mõne päeva, siis kui palju võiks orienteeruvalt see maksta?

0
0

hästi raske on öelda, see sõltub sellest, kas ringreis sisaldab ka majutust, kui siis millist, jne. kas giid muretseb toitude eest v mitte, piletite eest v mitte, jne...
kui olen oma märkmed üles leidnud, siis annan teada, palju meil millegi eest on läinud (mälumaht on väike, peast ei meenu rahanumbrid kuidagi);)

0
0

meil läks isiklik autojuht maksma ca 400 krooni päev ja ta oli super! Ülisõbralik ja aus, rääkis kõigest nii nagu on, soovitas mida vaadata, mida osta. Me käisime tal isegi kodus :) Nüüd on ta meie hea sõber ja sellel aastal on taas sri lankale minek.

meil oli oma programm koostatud ja erinevad hotellid bronnitud. Sõitsime ühest kohast teisse.

1
0

meil maksis päev autojuhiga veidi rohkem (ehk oli u 600,-), kuid selle eest ei broneerinud ega maksnud me eraldi ühegi hotelli eest, kus ringreisi ajal ööbisime, kõik olid selle hinna sees. Kuid see on kokkuleppe asi. Ka meie saime oma giidiga headeks tuttavateks ja oleme tema teenuseid hiljemgi kasutanud ning tema kodus kostitas pere meid väga lahkelt.

0
0

Kas 600.- kr/päev oli nii teie meajutus + auto koos juhiga + juhi majutus??? Vähemalt nii saan ma Su kommentaarist aru.

0
0

Just, juhi kulud olid juba hinna sees.

0
0

Mitme peale teil auto oli ja kui ammu see oli? Meil maksis 150 usd kahepäevane ringreis ja üks öö hotellis.

0
0

käisime seal 2007 jaanuaris-veebruaris ja aprillis, esimesel korral olime kahekesi, hind ongi selle reisi kohta, teisel korral olime kahe sõbraga, reisisime ringi küll, aga mitte ööbimisega mujal ja mahtusime samasse väikebussi ära, täpset hinda enam ei oska öelda, sest see oli juba nö "sõbrahind" ja kindlasti odavam. Kui me sinna esimest korda sattusime ja ütlesime, mida näha tahame ja kuhu minna soovime, siis küsiti 2 x suurem summa, mida meil aga lihtsalt polnud, kuna tulime teiselt poolt maakera ja eelarve oli vägagi kokku kuivanud, nad leppisid pooleväiksema summaga, samas ei jäänud plaanidest midagi välja ka.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased