Istanbuli lennujaam

Tere,


Ümberistumise aeg lendude vahel Istanbuli lennujaamas 1  tund. Ise  ei ole  varasemalt Istanbuli lennujaama kaudu lennanud. Nüüd vaevab küsimus kas  1 tund on piisav aeg, et uuele lennule  jõuda. Tänud 

Vaata, kuhu väravasse lend saabub ja kust väljub (üldplaanis on põhimõte igapäevaselt jälgitav). Kui müüakse jätkupiletina, siis ära muretse, küll panevad järgmisele lennule. 

Alati saab osta ka äriklassi pileti Turkishiga ning sulle tuleb lennukile järgi eraldi väikebuss Istanbuli lennujaamas, sulle kehtib fast track ning kui lennukid õigeaegselt saabuvad, siis jõuad igale poole.

Kui Tallinnast väljub õigeaegselt, kui reisid ainult käsipagasiga, on 1h reaalne.

Endal oli septembris lend Tallinn-Istanbul-Dalaman, ümberistumise aeg 50 min. Jõudsin ilusasti. Lennujaam on suur aga loogiline, sildid näitavad hästi.
Täpselt nii nagu hbert kirjutas, vaata enne millisest väravast on jätkulend.

Üldiselt on Euroopa lennujaamades pagasi jaoks samuti 1 tund täiesti normaalne. Kogu lühikese ümberistumisega pagas on märgistatud ja eraldi konteinerites vms. Seega ei pea neid kuskilt ülejäänute vahelt lennujaamades otsima. Tavaliselt jõuab pagas lühikese ümberistumisega kiiremini lennukile kui reisija ise.

vatse

See on siis kui lennud on ühel piletil. Pagas läheb lõpuni välja.
Minul oli ostetud kaks eraldi piletit ja pidin jõudma Internationalist-Domesticusse. Lennuvahe 50 min. Sellest ka see käsipagasi jutt.
Jõudsin.

Tänud kõigile info eest. Soodne lend on minul Peterburist ja   tahan jõuda Yangoni.