Istanbuli lennujaam 2. novembril

Tere,

Täna õhtul lendame Tln-Istanbul ja sealy edasi Abi Dhabisse. Check-in teha ei saanud ja loen uudiseid, et mingi arusaamatus on juhtunud Istanbuli lennujaamas.

Kas keegi oskab teemat kommenteerida?

Tänane õhtune lend on meie lennujaamas kirjas (kl 18.45 Tln-Itsnbul).

Aitäh

Väidetavalt olla olnud mingi IT probleem: https://www.reuters.com/business/aerospace-defense/turkish-airlines-says-technical-issue-fixed-operations-resuming-2023-11-01/ täna õhtuks peaks korras olema, aga igaks juhuks tasub jälgida, kas Istanbulist tulev lend saab õigel ajal tulema. Hetkel tundub et saab, väljalend küll 30 min hiljem (vt Flightradaris lennuk nr TC-LCU)

0
0

Lõbusaks läheb igal juhul sest hommikune lend TK1421-22 IST-TLL-IST jäi ära, nii et igal juhul üritatakse maksimaalselt reisijaid õhtuse peale toppida ja kõik kindlasti ei mahu selle 737-8 Max peale. TK vist väga teiste lennufirmade peale üle ei tõsta või ma eksin?

0
0

Kui lend alles samal päeval tühistatakse, siis tõstavad ikka. Neil on enamik transiidil ja kõik nad tuleb kuidagi sihtpunkti organiseerida. Ei hakka keegi neid mitmeks päevaks Tallinnasse jätma ja majutuse ja toitlustuse eest tasuma.

Kui lend juba varem tühistatakse, siis saab jah valida vaid uue kuupäeva või alguse Riiast või Helsingist ja lisakulud tasud ise.

0
0

No huviga kuulaks, kas täna hommikul canceldatud lennu pealt ümber tõsteti teiste firmade peale, nii et täna Tallinna ka jõutakse?

Paar nädalat tagasi käis suur Turkish A330 Tallinnas korra, küll vist mitte canceldatud lennu tõttu. täna mitte.

0
0

Ma mõtlesin pigem neid reisijaid, kes Tallinnas lendu ootasid. Istanbulist Tallinnasse minevad transiitreisijad said suure tõenäosusega tasuta majutuse ja pileti mõnele järgnevale lennule Tallinnasse või kuhugi selle lähedale :)

Kuna tegemist ei ole EL-i lennufirmaga, siis EL-ist lahkuvatele lendudele peavad nad rohkem tähelepanu pöörama. EL-i suunaliste lendudega on lihtsam, sest EL-i nõutud hüvitisi ei pea siis reisijatele maksma. Ma pole kindel, et Türgis on mingi sarnane hüvitiste nõue, millega saab hilinemise eest raha nõuda.

3
0

Minu päevane reis Istanbuli tühistati.Tegin uue broneeringu õhtuse reisile.Vabu kohti oli küll.Aga, kas mingit komp.saab sel juhul?

0
0

Minul sama. Õhtune suure tõenäosusega ka hilineb. Jätkulennule Abu Dhabisse jõudmiseks üsna kahtlane :)

0
0

Meil on sama teema - jätkulend Abu Dhabisse. Check-in sain teha mingi 1h tagasi. Abu Dhabisse lend meil on 1.35 öösel. Igatahes loodame parimat.

@Gennadi, Ise olen saanud kompi siis kui oli sama lend, aga hilines. Sinu puhul - olek stäitsa huvitav teada - nii et kui saad targemaks - anna palun teada.

2
0

Oleme siis Istanbulis. Tln lend oli suht täis, aga siiski mõned vabad kohad olid. Ootame minekut Abu lennule :)

Siin paistab samuti kõik rahulik.

Toredat puhkust kõigile ))

5
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased